А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Блоги

Создана:

Константин Бондаренко

Приліт Гризлова до Києва: читаю одного з політичних експертів…

Приліт в Україну Гризлова – це, виявляється, велетенська перемога Порошенка! В чому перемога? Та все просто: Гризлов прилетів – а Порошенко взяв і поїхав у Тернопіль. І не став зустрічатися з представником окупантів! Гризлов прийшов на Банкову – а Президента немає! Ну що ж робити? Довелося йти і зустрічатися з Кучмою. Ось як Порошенко обдурив клятих москалів!

Нагадаю: експерт – близький до Банкової, його коментар централізоано розтиражували по всьому пулу видань. Тепер, напевне, потрібно очікувати на офіційне звернення Президента до українського народу з приводу видатної дипломатичної перемоги?

Ну ви собі це уявляєте? «Петре Олексійовичу! Тут телефонують із бюро перепусток. До вас якийсь Гризлов. Гриз-лов… Диктую по літерах: Гриша – Рома – Ымыяхтунг – Зіна – Лєна – Олег – Володя… Гризлов… Борис В’ячеславович… Хто такий Ымыяхтунг? Чорт його знає. Я інших слів на И не знаю. Так що з Гризловим? Впускати?».

І Порошенко, лукаво усміхаючись, каже: «Скажіть йому, що мене нема. Що я захворів… Ні, краще скажіть, що я відбув із важливим візитом (блін, де він мене точно не знайде?) у Тернопіль… Будемо відзначати важливу дату і покладати квіти… Яку дату? Виберіть щось самі із «Вікіпедії» – що там у нас?

Відкриття першої дискотеки у Лос-Анджелесі… 97-річчя Декрету про продрозверстку… День народження Аріеля Шарона…» – і сам чорним ходом, через знамениті печерські катакомби – геть з міста.

А далі уявіть собі тернопільського губернатора Степана Барну. Який сидить у кабінеті, думаючи, що ще зробити для покращення добробуту тернополян. І тут відчиняються двері і на порозі стоїть САМ!

І каже: «Степане! Я тут у тебе трішки пересиджу, доки Гризлов поїде. Бутербродів якихось наріжеш? Чай маєш? Треба велику геополітичну комбінацію прокрутити! Від нас сьогодні залежить доля Мінських домовленостей. І доля світу. Так що потерпи мене півдня у своєму кабінеті».

Судячи з логіки експерта, все відбувалося приблизно таким чином. І далі Гризлов повертається з порожніми руками у Москву. Розлючений Путін, зрозумівши, як його обманули, наказує кинути бідаку в тюрму і з горя пише заяву про добровільну відставку…

Вибачте, я не розумію: а на кого подібна «лапша» розрахована? І хтось у такі версії вірить?

Констянтин БОНДАРЕНКО, політолог (Київ).

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

35 queries. 0.128 seconds.
35 / 0.128 / 13.1mb