Главная » Блоги

Создана:

Константин Бондаренко

Щодо розвитку інформаційної кампанії довкола референдуму у Нідерландах…

Мій прогноз щодо розвитку інформаційної кампанії довкола референдуму у Нідерландах. Протягом найближчих днів і тижнів ми будемо свідками кількох інформаційних хвиль.

Перша: “А що сталося? Нічого не сталося! Подумаєш, референдум! Подумаєш, Нідерланди! Скільки там тих Нідерландів?”.

Друга: “Давайте порахуємо: проти Асоціації виступили дві третини від 32,2% голландців. Тобто, це – переважна меншість. Референдум засвідчив нашу перемогу!”.

Третя: “Нідерланди взагалі проросійські. Вони пам’ятають про Петра Першого, а центральні вулиці їх міст носять ім’я Анна Павлівни. І економічно вони чутливі до втрати російського ринку. І у них багато євроскептиків. Все прогнозовано! А ми були готові до такого повороту і найближчим часом запропонуємо План Б”.

Четверта: “Путін замість того, щоби думати про простих росіян, які потерпають від санкцій, потратив останні гроші на забезпечення собі сумнівної перемоги на референдумі у Нідерландах. Але це не перемога, а поразка Путіна, бо явка в 32,2% показала: нідерландці у своїй переважній більшості проігнорували путінський референдум”.

П’ята. “Добре, що Нідерланди проголосували проти клюєвської Угоди про асоціацію! Адже Андрій Клюєв і режим Януковича несуть повну вину за те, що Угода містить нерівноправні і дискримінаційні норми щодо України. Нам потрібна якісно нова угода! Меркель і Обама нам допоможуть”

Шоста. “Ми як ніколи близькі до отримання безвізового режиму! Ну її – ту Асоціацію!”.

Сьома: “Навіщо зациклюватися на європейській тематиці? Вона не цікава пересічним громадянам. Давайте, поговоримо про коаліцію”.

Взагалі у подібних ситуаціях міністр закордонних справ мав би піти у відставку – не залежно від того, подобається він нам чи ні, катався він на велосипедах по Амстердаму чи агітував іншим чином. Він програв, дав збій механізм у системі. Те, на що робилася ставка, забуксувало. Це – європейська норма і традиція: міністр визнає наявність проблеми, недопрацювання або неспроможність своєї команди і подає прохання про відставку.

Далі – слово за парламентом. Якщо міністр у відставку не подає – значить, він визнає, що все нормально, нічого надзвичайного не відбулося, все по плану. “Все хорошо, прекрасная маркиза”.

Констянтин БОНДАРЕНКО, політолог (Київ).

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

31 queries. 0.136 seconds.
31 / 0.136 / 13.62mb