Главная » Блоги

Создана:

Константин Бондаренко

Костянтин Бондаренко: Сьогодні у мене починається ювілей…

У Стародавній Іудеї «йовель» чи «юбель» завершував особливий цикл, коли проживалося сім разів по сім років. Наступний рік був роком прощення боргів боржникам і роком філософських роздумів. Цього року відпускалися на волю раби, а земля відпочивала від робіт. У Давньому Римі перейняли цю традицію, дещо підкоригувавши її і давши їй нове тлумачення.

Отже, сім разів по сім пройдено. Число 7 у багатьох релігіях має сакральне значення. У нумерології це число мудрості та філософських пошуків. Тому сподіватимуся, що “сім у квадраті” наступного року дасть свій результат – несподіваний, але водночас бажаний.

Я вдячний долі, що навчила мене багатьом речам: вмінню чекати, вмінню втрачати, вмінню ставити цілі, вмінню розрізняти, вмінню радіти і вмінню розпізнавати. У мене – справжні друзі і цікава робота. У мене є можливість спілкуватися з ким я хочу і бути там, де я хочу.

Я більш за все ціную свободу, а тому не хочу обтяжувати себе будь-якою владою. Мені подобається творчий процес, дух пригод і авантюризму, натхнення і простий затишок у сімейному колі.

Одним словом, для мене настає надзвичайно цікавий і насичений творчими планами період життя. Багато що зміниться. Все частіше відчуваю себе «громадянином світу», все більше часу проводжу за межами України, все більше дивлюся на проблеми дня сьогоднішнього поглядом стороннього спостерігача, а іноді – Sub specie aeternitatis.

І все частіше задумуюся над змістом священних книг, закономірностями і випадковостями в історії, вдаряюся в семантику і семіотику, намагаюся творити і при цьому не втрачати відчуття реальності…

Напевне, дорослішаю. Кажуть, що дорослість настає у той момент, коли людське «треба» починає домінувати над дитячим «хочу». Дякую усім Вам, друзі, що допомагаєте цьому процесу. Дякую ворогам і недоброзичливцям за те, що процес дорослішанння позбавлений нудьги і сірості.

Ну що? 49. Йдемо далі..

Костянтин БОНДАРЕНКО, політолог (Київ, Україна).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

81 queries. 0.384 seconds.
81 / 0.384 / 15.03mb