А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Блоги

Создана:

Olga Germanova

Податковий блог Ольги Германової

Зима. Яресько торжествує…

Впродовж вихідних на «5 каналі» кілька разів крутили спіч Данила Моніна, двічі – програму «Фінансовий тиждень» із неформальною підтримкою законопроекту 3357. І вже, здавалося, здоровий глузд узяв гору.

Але…

«На сьогоднішній день фінансування МВФ є однією з ключових умов забезпечення фінансової стабільності держави», – наголосив Петро Порошенко.

Тобто запорука стабільності – не в наданні бізнесу можливості заробляти і, як наслідок, наповнювати бюджет, а в тому, щоб перепозичити, щоб потім перевіддати (або реструктуризувати).

«Частину, присвячену адмініструванню, пропонується прийняти з урахуванням компромісних пропозицій, як напрацьованих в Міністерстві фінансів, так і тих, що були напрацьовані у податковому комітеті, а також іншими народними депутатами. Впевнений, що тут можливе об’єднання підходів», – сказав Петро Порошенко.

Питання: а хто з ким компромісничав? Навіть на засіданні Нацради реформ не було принаймні двох членів цільової команди – голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної і голови Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Віктора Галасюка.

«Податок на прибуток підприємств і ПДФО, всупереч попереднім намірам, збільшуватись не будуть». 18% ПП і ПДФО на 2016 рік.

18% ПДФО – це не підвищення, Карл!

«Вони (зміни до податкового законодавства. – Ред.) мають сприяти … забезпеченню прозорості, в тому числі і для розкриття «сірих» секторів економіки, де до цього взагалі не було обліку».

І полетіло каміння у спрощенців. Вкотре знову…

Все це щастя Глава держави вимагає ухвалити «під йолку», а запровадження змін до адміністративної частини Податкового кодексу перенести на 1 квітня 2016 р. (тому що смішно, мабуть).

http://www.president.gov.ua/…/prezident-iniciyuye-prishvids…

Що краще – переможна зрада чи зрадлива перемога?..

Якщо вже на такий компроміс повернуло, пам’ятаймо про с. 4.1.9 ПКУ щодо неможливості внесення змін до податкового законодавства менше ніж за півроку до настання нового бюджетного періоду.

Ольга ГЕРМАНОВА, журналіст (Київ).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

35 queries. 0.148 seconds.
35 / 0.148 / 12.65mb