Последние новости

INFOX
  • Засновник корпорації «Агро Союз» Володимир Хорішко: Я б радив виборцям звертати більшу увагу на особистість кандидатів і не вестися на популістські, непідтверджені обіцянки…

    Це, те, що вже давно повинно бути організовано та запущено. Працюючи в агробізнесі, я давно зіткнувся з тим, що ті території, ті сільради, ті села, які найбільше приносили податків, по тоді існуючій формулі, – оббиралися. З них отримували кошти на користь не таким спроможним селам. І був період, коли та сільрада, де ми працюємо – Майська, забезпечувала маже половину районного бюджету, хоча назад поверталося дуже мало коштів. Несправедливо мало.Це, звичайно, обурювало людей, котрі жили та працювали на цій території. Наші неодноразові звернення в район, область та Київ залишилися без відповідей. А наші звернення були прості: поверніть на територію більшого фінансування хоч щось у вигляді ремонту доріг чи фінансування школи, дитсадка чи клубу, хоч трохи більше того, що на той момент було. І ніякого відгуку не сталося. Виплачуючи великі податки, які, нажаль, не залишалися на території, з якої вони йшли, наше підприємство було вимушене фінансувати й ремонти доріг, й якісь заходи, й ремонти шкільних та дошкільних закладів, й вивози сміття з території сіл – все те, що повинно було бути профінансовано з наших же податків.

    В разделах Аналитика, Днепр, Экономика,

  • Аналитики и разведка США считают северокорейского лидера Ким Чен Ына не безумцем, а «рациональным игроком»…

    Руководители американской разведки убеждены, что Ким Чен Ын, несмотря на многочисленные провокации и склонность к агрессивной риторике, не безумен. «Ким Чен Ын – очень рациональный игрок, – заявил в понедельник заместитель директора корейского департамента ЦРУ Ён Сук Ли на организованной ведомством конференции в Вашингтоне. – Если оставить в стороне фанфаронство и риторику, Ким Чен Ын не хочет столкнуться лицом к лицу с объединенными силами США и Южной Кореи». «Ким Чен Ын хочет того же, чего и все авторитарные лидеры: править долго и скончаться в собственной постели», – добавил он. Складывается впечатление, что оценка разведки противоречит заявлениям президента США Дональда Трампа. В серии твитов Трамп назвал северокорейского лидера «маленьким ракетчиком», а в одном из твитов в прошлом месяце написал, что Ким Чен Ын, «очевидно, безумен». Однако Ли и другие представители ЦРУ считают, что поведение северокорейского лидера на мировой арене преследует четкую цель.

    В разделах Аналитика, В мире, Политика,

October 2017
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Новости в регионах

Днепр

49 queries. 0.517 seconds.
49 / 0.517 / 14.69mb