Последние новости

INFOX
 • Економічне майбутнє України: поради Римського клубу та фідбек вітчизняного бізнесу…

  Змінити «професію», економічну спеціалізацію, через нову економічну політику – такий рецепт успіху Україні запропонувала Українська асоціація Римського клубу, міжнародні економісти та українські підприємці за результатами конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України». Захід, організований Українською асоціацією Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом, проходив у кінотеатрі «Київ», за підтримки ПАТ АКБ «Аркада» і групи компаній «Ukravit», та об’єднав понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів. Економіка майбутнього має прагнути стійкості та примноження суспільного блага, а не особистої вигоди – наголосили у Римському клубі. «Ініціюйте широке обговорення щодо цілей суспільства. Прямуйте вище ВВП – доповніть його вимір реальними показниками добробуту. Переосмисліть науку та навчання – допоможіть людям зрозуміти взаємозв’язок речей. Зважайте на природній капітал у всіх економічних рішеннях. Скасуйте небезпечні для навколишнього середовища дотації та забезпечте стабільні умови для інвестицій у відновлювану енергетику. Серйозно сприймайте зміни клімату. Прямуйте до циркулярної економіки», – поділився порадами для України співпрезидент Римського клубу, співавтор ювілейного звіту для РК Come On! Андерс Війкман.

  В разделах Аналитика, Днепр, Экономика,

 • Парламентар, екс-спікер Верховної Ради Володимир Литвин: У суспільній свідомості сьогодні, як ніколи, домінують зневіра і страх…

  І не можна заспокоювати себе тим, що ці явища мають глибокі корені. Справді, для влади страх завжди і скрізь був одним із важливих інструментів забезпечення панування, власного збагачення та контролю за масами. Проблема в тому, що нинішня влада безпардонно торгує страхами, у тому числі з допомогою необмежених інформаційних можливостей. Завдяки цьому страхи набули тотального характеру і охопили всі сфери людського життя. Суспільство планово вводиться у стресовий стан та психоз, а відповідно прирікається до руху в одному напрямку. Вигідному ляльководам. Зараз бояться усі і всього… Отже, з країною можна робити, що завгодно, а людей тримати в кошарі та покорі.

  В разделах Особое мнение, Украина,

 • Премьер-министр Тереза Мэй: Великобритания обдумывает «пропорциональную» реакцию на угрозу со стороны России…

  Заявление прозвучало после того, как отставной российский военный допустил вероятность новой мировой войны. Великобритания обдумывает «пропорциональную» реакцию на угрозу со стороны России, заявила во вторник премьер-министр страны Тереза Мэй после того, как отставной российский генерал-лейтенант Евгений Бужинский заявил, что отравление бывшего двойного агента Сергея Скрипаля может положить начало новой мировой войне. «Нам необходимо пропорционально отреагировать на это агрессивное поведение со стороны России, и именно это мы и делаем», – сказал официальный представитель Мэй, отвечая на вопрос о том, есть ли реальный риск спровоцировать войну. Во вторник британские газеты процитировали заявление Бужинского о том, что из-за ситуации со Скрипалем может начаться «последняя война в истории человечества».

  В разделах Аналитика, В мире, Политика,

April 2018
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Новости в регионах

Днепр

50 queries. 0.555 seconds.
50 / 0.555 / 13.16mb