Последние новости

INFOX
  • Економіст, академік НАН України Богдан Данилишин: Два головних завдання України…

    Наприкінці вересня був опублікований світовий індекс економічної свободи за 2018 рік, який складає Fraser Institute в своєму звіті «Економічна свобода в світі-2018». Як прийнято говорити, є дві новини - погана і хороша. Погана - Україна посіла 134 місце серед 162 країн. Хороша - за рік наша країна піднялася в рейтингу на 15 позицій. Сам індекс розраховується на базі 42 показників, які об'єднуються в кілька укрупнених категорій - розмір урядової участі в економіці, якість правової системи і захисту прав власності, доступ до надійної валюті, рівень свободи в міжнародній торгівлі, якість і ліберальність регулювання кредитування, труда та бізнесу. Найбільш серйозні позитивні зміни у нашій країни відзначені в категорії «доступ до надійної валюті». Тобто, поліпшення позицій України відбулося в основному внаслідок прийняття Закону «Про валюту і валютні операції», який був поданий Президентом України. За іншими показниками позитивна динаміка хоч і спостерігається, але незначна. Поки Україна продовжує перебувати в групі країн з низьким рівнем економічної свободи, в компанії Білорусії, Зімбабве, Іраку, Ірану, Пакистану (ці держави є аутсайдерами у рейтингах політичних свобод). Що ж тоді дерегулює і лібералізує наш Уряд?.. Давайте подивимося на лідерів рейтингу.

    В разделах Аналитика, Украина, Экономика,

  • Что скрывается за бросающимся в глаза миру наслоением провальных – с российской точки зрения – секретных операций за границей?..

    «Правительство ФРГ обвиняет хакеров из ГРУ в кибератаках на компьютеры Бундестага и других ведомств. Минюст США выдвигает обвинения против семи российских агентов, которые, по имеющимся данным, в период с 2014 по 2018 год осуществляли шпионскую деятельность в антидопинговом агентстве США. Нидерланды выслали четверых предполагаемых сотрудников российских спецслужб, целью которых предположительно была ОЗХО в Гааге. Что скрывается за этим бросающимся в глаза наслоением провальных - с российской точки зрения - секретных операций за границей?» - задается вопросом сайт немецкого издания Tagesspiegel. Но Путин, по крайней мере, публично, спокойно реагирует на разоблачения. Как заявил он на своей недавней пресс-конференции, «возня между спецслужбами не сейчас началась, шпионаж, как и проституция, - одна из самых важных профессий в мире». Бывшему офицеру КГБ об этом должно быть известно, как никому другому, саркастически замечают немецкие политические журналисты. Как бы там ни было, но, что стоит за провалами российских шпионов?..

    В разделах Аналитика, В мире, Политика, Технологии,

October 2018
M T W T F S S
« Sep   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Новости в регионах

Днепр

39 queries. 1.289 seconds.
39 / 1.289 / 15.09mb