Последние новости

INFOX
 • Спостереження Громадянської мережі ОПОРА спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів і попередження порушень…

  Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області, голова Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Анатолий Бойко: - У лютому активна фаза президентської виборчої кампанії прийшла в регіони. Передвиборча кампанія в Одеській області в лютому це - активізація кандидатів, адмінресурс і зовнішня реклама. Упродовж лютого виборча кампанія на Одещині характеризувалася як досить активна. Кандидати в президенти використовували різні форми агітації, найбільш популярною, як і в січні, стала зовнішня реклама, яку використовували 17 кандидатів. Лютий не відзначився масовими порушеннями, однак спостерігачі ОПОРИ зафіксували певні порушення виборчого законодавства. Крім того, кандидати в президенти досить активно відвідували Одещину у лютому на відміну від січня. Про це говорили на прес-конференції, яка відбулася в Одесі 4 березня. Ми спостерігали активізацію кандидатів у Президенти, хоча слід відзначити, що президентська кампанія є до певної міри загальною і не має певної специфіки в Одеській області. Здебільшого кандидати сфокусувалися на інструментах зовнішньої агітації. При цьому наші спостерігачі розпочали фіксувати незначну агітацію окремих кандидатів у друкованих ЗМІ, крім того, якщо в січні на Одещину не приїздили кандидати у Президенти, то в лютому відбулося дев’ять таких візитів.

  В разделах Аналитика, Одесса, Экономика,

 • США: Над Дональдом Трампом – сгущаются тучи…

  Мистера Трампа подозревают в злоупотреблении полномочиями, коррупции и препятствовании правосудию. В понедельник в рамках парламентского расследования запросы получили в общей сложности более 80 организаций и физических лиц. Главы трех ключевых комитетов Палаты представителей запросили у Белого дома и Госдепартамента множество документов о встречах и телефонных разговорах президента США Дональда Трампа с президентом России Владимиром Путиным. Председатели комитетов демократы Адам Шифф, Элайджа Каммингс и Элиот Энгел также просят, чтобы переводчики, задействованные при проведении встреч и телефонных разговоров, были доступны для допроса в их комитетах. Указанные законодатели возглавляют комитеты по разведке, надзору и международным делам, соответственно. Их письму предшествовало другое обращение к Белому дому в феврале, в котором они просили ответить на несколько вопросов о документах, связанных с контактами Трампа с Путиным. Белому дому было предложено представить ответы не позднее 1 марта, однако ответа не поступило. Главы трех комитетов написали исполняющему обязанности главы аппарата Белого дома Мику Малвэни и госсекретарю Майку Помпео, что теперь они расширяют расследование, запрашивают дополнительные документы и хотят провести дополнительные опросы для изучения встреч и звонков. Демократы написали, что они хотят знать, как эти контакты повлияли на внешнюю политику США и пытался ли президент или его администрация скрыть записи о переговорах между двумя лидерами в нарушение федерального законодательства.

  В разделах Аналитика, В мире, Политика,

 • Интервью с экспертами в области «гендерной политики Украины» Катериной Левченко и Еленой Сусловой: 8 марта – празднуем или отмечаем?..

  Уже не первый год в Украине идет дискуссия о том, нужно ли нам отмечать праздник 8 марта. Какое содержание мы традиционно вкладываем в понятие «женский день» и достоин ли он того, чтобы быть выходным? Имеет ли этот праздник устаревший политический подтекст или просто лоббируется ловкими продавцами цветов и сладостей? И почему люди в разных странах мира выходят в этот день на митинги и манифестации? Обсуждаем эти вопросы с Правительственной уполномоченной по вопросам гендерной политики Катериной Левченко и руководителем Информационно-консультативного женского центра Еленой Сусловой.

  В разделах Интервью, Украина,

 • Кандидат у Президенти України Ігор Смешко: Я не є технічним кандидатом будь-кого і за мною не стоять олігархи на цих виборах. Моя мета – перемога, яка буде Перемогою України…

  Спочатку - слово соратникам і однодумцям кандидата у Президенти: Член політради, голова Оболонської районної організації політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ» у м. Києві Андрій Тимошенко: «За місяць ми йдемо на чергові вибори Президента України. Маємо рекордну кількість кандидатів (44) зі своїми перевагами та недоліками. Не буду зупинятись зараз на аналізі морально-ділових якостях кожного з них, а лише висловлю, на моє власне переконання, основні якості, яким має відповідати майбутній гарант Конституції: професіоналізм, життєвий досвід в державницькій сфері, порядність, відсутність зобов’язань перед олігархічними кланами, патріотизм та неабияке бажання підняти Україну до рівня заможних та демократичних країн європейської родини. І така людина, на щастя, прийняла рішення йти в Президенти. Це – Ігор Петрович Смешко.Кадровий військовий, генерал-полковник, доктор технічних наук, науковець, дипломат та патріот своєї країни. І ми, народе України, мусимо зрозуміти, що в сьогоднішніх реаліях наша країна потребує саме такого лідера нації, не популіста-політикана, а людину із державницькими цінностями, з щирим бажанням та вмінням йти вперед до перемоги. Ми маємо усвідомити, що ляльководи до тих пір будуть управляти і маніпулювати нами, поки самостійно та власноруч не обірвемо кайдани невігластва, та не перейдемо з категорії масовки, від якої нічого не залежить, в категорію справжніх режисерів нашого життя (як чітко прописано в нашій Конституції). Тож, дорогі мої друзі, нащадки давніх козацьких традицій, врешті-решт зриваймо пов’язки невігластва та байдужості, не купуймося за разову та швидку вигоду, яка вже завтра для нас з вами обернеться новими кайданами, які втіляться у новому поштовху до падіння країни у прірву. Вчимось мислити більш глобально та далекоглядно, аби завтра наші з вами діти, онуки та правнуки жили в чудовій, демократичній, заможній, вільній країні, та не вказували на нашу сьогоднішню пасивність та байдужість. З повагою та вірою у всіх нас». А тепер – Звернення кандидата у Президегнти України Ігоря СМЕШКА:

  В разделах Киев, Особое мнение,

March 2019
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости в регионах

Днепр

51 queries. 0.760 seconds.
51 / 0.760 / 14.64mb