Последние новости

INFOX

Главная » 2019 » June » 10

 • Військовий експерт Дмитро Снєгирьов: Російські найманці зірвали домовленості щодо розведення сил та важкої бронетехніки на ділянці Станиця Луганська, заплановане на 10 червня…

  Починаючи із 6 червня, з боку бойовиків так званої «ЛНР» відбулися обстріли розташованих у цьому районі позицій українських підрозділів. Так, 6 червня, російські окупанти о 12:30 годині обстріляли село Артема Станично-Луганського району. 8 червня, з 20:55 по 21:35 збройні формування Російської Федерації з напрямку населеного пункту Миколаївка вкотре здійснили обстріл населеного пункту Станиця Луганськ зі стрілецької зброї. Варто зазначити, що 22 травня ГІ «Права Справа» передала спеціальним службам України інформацію про передислокацію важкої бронетехніки російсько-окупаційних військ з тилових районів в район окупованого с. Миколаївка Станично-Луганського району. Зокрема, повідомлялося про передислокацію 2-х БТР-60 та трьох вантажівок з живою силою бойовиків.

  В разделах Донецк, Особое мнение,

 • Ринок землі: економічна ситуація в країнах колишнього СРСР…

  Після розпаду СРСР у 1991 році всі країни, які раніше до нього входили, почали проводити земельну реформу. Ситуація була у всіх схожа, проте кожна країна обрала власну модель. Тож як сьогодні працює ринок землі в цих державах, скільки коштує там земля і які результати реформування?.. Єдиною країною, яка відкрила свій земельний ринок для іноземців, стала Грузія, а от у Таджикистані продаж землі не дозволили – 100% угідь там належить державі, і варто відзначити, що рівень життя в цій країні найнижчий у регіоні. В інших країнах встановлені обмеження не тільки для іноземців, а й для громадян країни за площею або ціною землі. Проте ці обмеження нерідко не діють через корупцію. Землю часто здають в оренду за безцінь, бюджет недоотримує колосальні кошти кошти.

  В разделах агробизнес, Аналитика, В мире, Экономика,

 • Дружба на нефти: между Лукашенко и Путиным – проскакивают искры, а между Беларусью и Россией – пахнет паленым…

  «Скандал вокруг нефтепровода "Дружба" обостряет кризис между Россией и Белоруссией, - пишет швейцарское издание Neue Zürcher Zeitung. - Однако речь идет о большем, чем просто о деньгах. От исхода спора зависит будущее обоих автократов... Благодаря нефтепроводу Россия "умасливала" отношения с соседним государством с помощью дешевой нефти и денег. Нефтепровод важен и для России. По нему в ЕС течет большая часть российской нефти. За такую дружескую услугу Белоруссия получает плату за транзит. Так как некоторое время по трубопроводу более ничего не поставлялось из-за того, что нефть оказалась загрязненной, Минск потерял много денег...», - поясняет Neue Zürcher Zeitung. Спор вокруг российских нефтяных миллиардов уже на протяжении нескольких десятилетий является ритуалом обеих стран. Однако в конце 2018 года он достиг нового уровня: Лукашенко предупредил Путина, что Россия может потерять своего единственного союзника на западной границе, если страны не придут к общему решению. Для Лукашенко решение - это компенсация за ущерб, который нанесет Беларуси реформа налогообложения в нефтяном секторе России.

  В разделах Аналитика, В мире, Политика,

June 2019
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новости в регионах

Днепр

52 queries. 0.948 seconds.
52 / 0.948 / 14.56mb