Последние новости

INFOX

Главная » 2019 » June » 13

 • Агробізнес: завдяки аграрним розпискам українські фермери отримали доступ до кредитних ресурсів з-за кордону…

  Те, що ще вчора здавалося неможливим, сьогодні стає доступним – завдяки аграрним розпискам українські фермери отримали доступ до кредитних ресурсів з-за кордону. Відповідну бізнес-модель розробили у Проекті IFC «Аграрні розписки в Україні», а з новим валютним законодавством, прийнятим НБУ в лютому 2019 року, такий формат співпраці став можливим на практиці. Наступний хід був за фермерами, і довго чекати не довелося: перші міжнародні розписки були видані на Чернігівщині та на Львівщині вже цього сезону. Не секрет, що Україна давно стала частиною глобального ринку, а наші агровиробники з року в рік все більше використовують світовий досвід для розвитку власних підприємств. Перехід від продажу «з поля» до експорту хоч і складний, але вартує того. Аналогічно, пошук більш ефективних джерел запозичення та фінансове планування діяльності господарства мають великий вплив на кінцевий результат. Аграрні розписки дозволяють навіть невеликим фермерським господарствам перейти на новий етап, почати співпрацювати з іноземними кредиторами та залучати дешевше фінансування на рівні з агрохолдингами. І, що важливо, це не вимагає додаткової складної підготовки чи штату спеціалістів.

  В разделах Аналитика, Украина, Экономика,

 • Психиатр Патрик Лемуан (Франция): Мужчины и женщины у власти – все сумасшедшие?..

  «Посредством галереи из 19 портретов, от Яхве до де Голля, Людовика XIV, Александра Македонского, Наполеона или Гитлера, психиатр Патрик Лемуан в своей последней книге "Психическое здоровье тех, кто создал мир" (издательство Odile Jacob, май 2019), показывает, как психические расстройства - зависимости, фобии, паранойя, перепады настроения, импульсивность - могут способствовать политическому или религиозному успеху», - пишет швейцарская газета Le Temps. «Одни из тех, кто изменил ход истории, были монстрами, как например, Гитлер, Сталин или Робеспьер. Вторые были героями, как например, Черчилль, де Голль или царь Соломон. Третьи - это просвещенные самодержцы: Наполеон, Екатерина II, Людовик XIV, Юлий Цезарь, Александр Македонский. Наконец, другие были святыми, мудрецами или живыми богами, такими как Жанна д'Арк, Будда, Иисус Христос или Яхве...», - говорится в статье. Исследуя рассказы того времени, отыскивая интересные детали, психиатр шел по следу их симптомов. «Я воспользовался данными свидетелей, которые выразили свои ощущения», - говорит он. «Конечно, диагностический метод менее надежен, чем клинический, но все же он эффективен», - пишет Le Temps. «Первое наблюдение: из 19 персонажей этой антологии "только два показались мне свободными от психических заболеваний", считает Патрик Лемуан. Откроем вам первого: это де Голль. "Сколь бы высоко ни было его представление о самом себе, оно всегда уступало дорогу его концепции о величии родины». «Чем больше я углублялся в этот странный проект, тем больше я задумывался, существуют ли действительно психически уравновешенные лидеры», - признается французский психиатр Патрик Лемуан.

  В разделах Аналитика, В мире, Политика,

 • За кордон – за кермом: «Зелена картка» надійно захищає спокій та фінансові інтереси українських автовласників під час поїздок світом…

  З лютого 2019 року в Україні почали суворо дотримуватись вимог законодавства щодо умов перетину державного кордону на автомобілі. Згідно чинного закону «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», кожен український автовласник, який прямує на автівці за кордон, зобов’язаний мати чинний міжнародний страховий сертифікат «Зелена картка». Відтепер його наявність прикордонники перевіряють в кожного водія на кожному пункті перетину державного кордону. У разі відсутності згаданого документу за межі нашої країни автомобіль не пропустять. Прикордонники так само перевіряють, чи є страховий поліс «Зелена картка» від іноземної страхової компанії і у тих закордонних автовласників, які прагнуть проїхати на територію України. Це не випадково: наша країна входить до Міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», правила якої однакові для всіх країн-підписантів.

  В разделах Аналитика, В мире, Экономика,

June 2019
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новости в регионах

Днепр

45 queries. 0.732 seconds.
45 / 0.732 / 14.91mb