А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Днепр

Создана: 26 February 2017 в 13:22

Незворотність покарання. Парламентар Віталій Купрій: Ватажка «тітушок», які розганяли Євромайдан у Дніпрі буде покарано…

«Сьогодні важливий для патріотичного середовища Дніпра день. Нарешті якісно запрацювали правоохоронці та вручили кримінальному авторитету Жекі Тарану підозру в вчинені нападів на громадських активістів із нанесенням їм тілесних ушкоджень. Це 350 стаття Кримінального кодексу, яка передбачає до 5 років в'язниці», - заявив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» народний депутат України Віталій Купрій.

Фото: Віталій Купрій.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Нагадаємо, що Євген Таранов є чоловіком заступниці мера Дніпра Бориса Філатова Світлани Епіфанцевої. Це саме той «Таран», яким мер залякував опонентів, не даючи можливість громадськості заявляти про зловживання міської влади.

Віталій Купрій повідомляє, що ще в лиховісних 90-х «Таран» був засуджений за ритуальні вбивства людей із відрізанням голови, розбій і бандитизм. Після 13 років в’язниці він підкупив суд і отримав умовно-дострокове звільнення, але не покаявся.

«Він сколотив в місті Кам'янське банду й як вірний пес став на службу режиму Януковича. За напади на громадських активістів і опозиційних депутатів, організацію та відправлення тітушок на Антимайдан влада дала йому заробляти баснословні бариші на могилах - ритуальному бізнесі. До того ж саме на цвинтарі було легко сховати труп або лякати свою жертву», - наголошує нардеп.

Упродовж 2011-2012 років банда Євгена Таранова на замовлення екс-мера міста Кам'янське Станіслава Сафронова організувала два замахи на життя Віталія Купрія. Нардеп скаржиться, що декілька переломів на своєму тілі він відчуває й досі.

Зазначимо, що Євген Таранов був одним із організаторів кривавого розгону Євромайдану в Дніпрі в кінці січня 2014 року. Сотні побитих активістів, десятки скалічених - це і його рук справа.

«Після перемоги Майдану я поставив собі за ціль посадити виродка до в’язниці. Але вийшло так, що його взяв під своє крило мій колишній товариш Борис Філатов. На цьому наша дружба й скінчилась. Покривати тих, хто сіє в суспільстві терор, проливає кров невинних людей неприпустимо!», - резюмує парламентер Віталій Купрій.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

47 queries. 0.149 seconds.
47 / 0.149 / 12.43mb