А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Днепр

Создана: 15 December 2017 в 12:08

Директор групи компаній PRIME Дмитро Льоушкін: Кількість вантажів в передноворічний період зростає, з’являється масовий попит на товари і продукти харчування, збільшується ціна…

Подорожчанням продуктів напередодні свят вже нікого нездивуєш. Для виробників і продавців передноворічна метушня тільки на руку, адже попит на продукти суттєво зростає, а за ним і ціни. Однією з причин подорожчання продуктів стане подорожчання, яке готують транспортні компанії. Українські перевізники скаржаться на зростання вартості палива і говорять про високий попит на їхні послуги з боку супермаркетів напередодні новорічних свят. Користуючись ажіотажем, вони можуть підняти ціни відразу на 10-15%.

Фото: Збільшується попит – зростає і ціна.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«Кількість вантажів в передноворічний період зростає. Адже в цей час з’являється масовий попит на товари і продукти харчування. А збільшується попит – зростає і ціна», – говорить директор групи компаній PRIME Дмитро Льоушкін.

За його словами, піднімаючи ціни зараз, транспортні компанії таким чином «відновлюють справедливість». Вся справа в тому, що в другій половині осені, коли врожай вже зібрано і перевезено, у перевізників наступає «мертвий сезон».

Попит на їхні послуги низький, тому ціни піднімати ніхто не ризикує. А вартість палива, тим часом, зростає. До того ж, ніхто не відміняв операційні витрати – зарплати та ремонт.

Джерело.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.160 seconds.
43 / 0.160 / 12.6mb