А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Донецк

Создана: 11 November 2018 в 09:13

Військовий експерт Дмитро Снегірьов: В Луганську готується серія вибухів під час проведення псевдо-виборів ватажка «ЛНР»…

Станом на 11 листопада в Луганську співробітники «Міністерства державної безпеки ЛНР» готують серію вибухів під час проведення псевдо-виборів ватажка «ЛНР». Теракти планують провести за допомогою вибухівки, яку закладуть у кількох місцях масового скупчення людей. Метою провокації є максимальне ураження і велика кількість жертв серед цивільного населення. Наразі на окупованій території Луганської області проводяться заходи з примусового залучення населення до участі у святкових заходах, які плануються провести на Театральній площі окупованого Луганська. У вечірньому концерті який має розпочатися о 18.00 запланована участь російських рок-груп «Грудень» і «Смислові галюцинації». Звертає на себе увагу той факт, що напередодні проведення псевдо виборів між «міністерствами державної безпеки» квазі-республік був підписаний меморандум про взаємодію на випадок надзвичайних ситуацій, а саме: терактів в «столицях» обох «республік».

Фото: Дмитро Снегірьов.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Примітно, що, у жовтні прес-служба «міністерства державної безпеки ЛНР» оприлюднила інформацію про затримання на території «республіки» «члена грузинської організованої злочинної групи, яка займалася легалізацією бойовиків терористичних організацій з країн Близького Сходу на Україну з метою їх подальшого перекидання в країни ЄС і Російську Федерацію».

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», за розпорядженням в.о. «начальника управління народної міліції ЛНР» Філіпоненко виділені додаткові підрозділи бойовиків для забезпечення правопорядку в місцях масового скупчення людей і біля виборчих дільниць.

Варто зазначити, що з 8 листопада співробітники так званих «силових структур» самопроголошеної «ЛНР» переведені на посилений режим несення служби.

У разі проведення диверсійних актів у Луганську вся відповідальність ляже на співробітників «МДБ ЛНР».

Політичному керівництву РФ вкрай потрібно зробити Україну державою-терористом, щоб вийти з формату «Мінську» і відтак позбутися економічних санкцій.

Автор: Дмитро СНЄГИРЬОВ, військовий експерт-аналітик (Київ, Украиїна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

50 queries. 0.216 seconds.
50 / 0.216 / 12.55mb