А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 19 October 2021 в 12:51

Ще один акт міжнародного тероризму з боку проросійських бойовиків на Донбасі…

Одна з головних новин сьогоднішнього дня – працівників Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, які ведуть спостереження на окупованих територіях Донецької області, заблокували в Донецьку та Горловці в готелях, де вони мешкали. Зробили це бойовики так званої ДНР. Вони вимагають звільнення свого бійця (до речі, громадянина Росії), якого захопили українські військові в районі ділянки розведення біля Золотого Луганської області. Цей бойовик під прикриттям символіки Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) здійснював розвідувальні дії. По суті, працівників СММ ОБСЄ в Донецьку та Горловці взяли в заручники і вимагають виконання своїх вимог. За всіма ознаками це ще один акт тероризму з боку проросійських бойовиків…

Фото: Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Фактично проросійські бойовики провокують чергову кризу в зоні конфлікту на Донбасі, вони руйнують останні залишки механізмів мирного процесу, які були створені для реалізації Мінських угод.

Треба розуміти, що це не було б можливим без згоди московських кураторів. Москва свідомо створює чергову кризу в мирному процесі.

Для чого це робиться?..

На мій погляд, таким чином Росія агресивно шантажує інших учасників переговорного процесу, в першу чергу ОБСЄ і Україну, з метою примусу нашої країни до односторонніх поступок, зокрема до прямих переговорів з сепаратистами.

Крім того, СММ ОБСЄ поступово витискається з окупованих територій.

Нещодавно Росія не продовжила мандат ОБСЄ на двох прикордонних пунктах на тих ділянках україно-російського кордону, які знаходяться під контролем Росії і проросійських бойовиків.

Зараз заблокована діяльність СММ ОБСЄ на окупованих територіях Донецької області.

Як наслідок, ОБСЄ не зможе повноцінно здійснювати моніторинг виконання безпекової частини Мінських угод.

Особливий цинізм в діях Росії полягає в тому, що вона постійно звинувачує Україну в порушенні Мінських угод, прикриваючи тим самим власні агресивні порушення.

Але, обмежуючи діяльність СММ ОБСЄ на окупованих територіях Донбасу, Росія руйнує безпекову частину Мінських угод, а це, як сама ж вона всюди й наголошує, - фундамент мирного процесу на Донбасі.

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політический єксперт-аналітик, політический консультант (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.157 seconds.
43 / 0.157 / 13.17mb