А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 03 March 2018 в 11:30

Парламентар, екс-спікер Верховної Ради Володимир Литвин: Переможці у владі раптом забули власні обіцянки: у випадку позитивного судового рішення Стокгольмського арбітражного суду зменшити ціну на газ для населення України…

І виконавча, і законодавча влада України радіють з приводу перемоги над «Газпромом» РФ відповідно до рішення Стокгольмського арбітражного суду. Ми також усі тішимося, що Україні «Газпром» повинен заплатити 2,56 млрд доларів США. А це - 69,12 млрд грн відповідно!.. Щоправда, чомусь переможці раптом забули обіцянки: у випадку позитивного судового рішення Стокгольмського арбітражного суду зменшити ціну на газ для населення. І в заявах найвищого рівня, щодо «торжества правди» про це жодного слова. Більше того, урядовці налаштовані на підвищення тарифів. Тому усім миром треба нагадати владі про необхідність дотримуватися обіцянок. Адже окрім усього іншого, високий суд виходив з того, що українці не можуть і не повинні сплачувати непідйомні тарифи. Звертаюсь до людей, організацій, органів місцевої влади та самоврядування надсилати вимоги, звернення щодо вирішення цього болючого питання. В іншому випадку байдужість поставить усіх на коліна. А цього не повинно бути.

Фото: Володимир Литвин.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Чергова година запитань до Уряду і чергове глибоке розчарування. Вже не вистачає сил слухати міністрів, які абсолютно не володіють ситуацією, не знають реального стану справ на місцях по лінії їхніх «парафій».

На жодне із запитань не можна отримати конкретну відповідь. Або загальні фрази, або екскурс, апеляції до того, як погано було вчора за «злочинної влади».

Щоправда, останнім часом звучить ще й мантра про величезні кошти в ОТГ та органах самоврядування, а «негідники» в особі їх керівників нічого не роблять.

Поставив два запитання.

Перше. Чому субвенції з держбюджету на заробітну плату вчителям і медикам (а це зобов’язання виключно держави в особі Уряду) виділяються не в повному обсязі?

Приклад – Баранівська ОТГ. Чи не є це примушуванням Києва, щоб у такий спосіб місцеві керівники «оптимізували» заклади освіти і охорони здоров’я шляхом їх ліквідації в обсягах їх недофінансування?..

Друге. Як комунальним закладам забезпечувати населення теплом, світлом, водою та роботою каналізації, коли кошти з держбюджету пільговим категоріям не виділяються?

У той же час «Нафтогаз» регулярно і неухильно нараховує штрафи підприємствам за борги за газ. Вганяючи їх тим самим у банкрутство. І відповідно - відключення будівель та позбавлення людей комунальних послуг.

Скажімо, у місті Новоград-Волинському, у якому більшість складають пільговики. А їхнє забезпечення, це, знову ж таки, зобов’язання держави…

Відповіді були такі: на місцях є кошти, треба краще працювати і т. д. і т. п…

Утім, перший заступник В. Гройсмана пообіцяв провести з цього приводу нараду і запросити на неї… мене.

Але ж чекати і ФАПи, і лікарні, і підприємства, зрештою – люди, не можуть.

А їм що? Вони ж – «реформатори», наділені довірою людей…

Терпіти і далі? Чи ні?.. Відповідь за Вами, шановні.

Автор: Володимир ЛИТВИН, депутат парламенту України, екс-спікер Верховної Ради (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

50 queries. 0.246 seconds.
50 / 0.246 / 14.68mb