А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 06 March 2018 в 13:10

Парламентар, екс-спікер Верховної Ради Володимир Литвин: Кулуарні домовленності – «велика політична справа»…

Зачищення («зачистка») вулиці Грушевського у столиці України – наочний доказ і підтвердження: домовленості таки відбулися. Між БПП і НФ - стратегічною групою «високого рівня» на предмет поділу сфер впливу і утримання у такий спосіб влади. Сьогодні та у 2019 році. А відтак розпочалася «конструктивна робота», демонстрація «взаємопов’язаної відповідальності». Якби не були узгоджені позиції, не було б таких рішучих дій. Очевидно, порозумілися, що всі вони в одному «човні». А відтак не стали й далі терпіти «ініціативи громадськості», намагатись зберігати демократичний фасад. Інакше опоненти остаточно увірують в те, що з цією владою можна й потрібно рішучіше боротися, переходити до більш активних форм спротиву. Режими з низьким рівнем легітимності завжди дотримуються принципу: щоб обійтися «малою кров’ю», потрібно душити опір в зародку.

Фото: Володимир Литвин.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Тепер «сконсолідована» і скута «одним ланцюгом влада» за ідеєю повинна перейти в наступ?..

Перехопити популістські гасла, синхронно говорити про досягнення і результати, яких не «помічають тільки ідіоти», щоб бодай якоюсь мірою схилити людей на свою сторону.

Масова пропаганда «позитиву» вимагає у свою чергу повного опанування ЗМІ і «правильної» соціології - «правильніше» доносити до населення сутність опонентів.

Для цього необхідні масштабні розвінчування, розкриття злочинних груп і змов, виведення на «чисту воду» високопоставлених корупціонерів, звісно вони можуть бути лише серед незгодних з єдино правильною лінією, і взагалі ворогів, агентів і т.д. і т.п.

Тобто демонструвати «принциповість», сповідуючи водночас тезу – друзям все, ворогам – закон.

Тут важливо не перегнути палиці, щоб не вийти на своїх і самих себе.

За правилами «жанру» потрібно буде наважитись на кадрові рішення та перестановки. Люди повинні бачити «об’єктивну принциповість». Це зробити найскладніше, оскільки все пов’язано складною системою стримувань і противаг, а також зі взаємною недовірою.

Ненавидячи один одного, у той же час приречені бути прикутими один до одного.

Наступний пленарний тиждень у Верховній Раді покаже наскільки життєвими є останні домовленості. Адже далі відкладати кадрові призначення не те, що непристойно, а злочинно.

Для реалізації кадрової пакетної домовленості власних голосів навряд чи вистачить. Потрібно, щоб «підмахнули» сателіти. Так воно й буде.

Р.S. А чим, власне, відрізняються дії правоохоронців відносно студентів у 2013-му від суботніх подій 2018-го?..

Організаторами й виконавцями.

Автор: Володимир ЛИТВИН, депутат парламенту України, екс-спікер Верховної Ради України (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.193 seconds.
49 / 0.193 / 13.53mb