А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Интервью

Создана: 26 February 2019 в 19:06

Кандидат у Президенти України, генерал Ігор Смешко: Наші спільні мрії обов’язково втіляться в життя саме завдяки громадянам України, які давно готові перейти від мрій до вдумливих дій…

Кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко звернувся до громадян України:

Фото: Генерал Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Ігор Смешко: – Я мрію про Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у всьому світі. Україну, де особиста свобода, права і гідність громадян будуть першою і найбільшою цінністю для державної влади, а приватна власність буде захищена законом.

Я мрію про громадянина України, який понад усе буде цінувати честь і гідність власної країни. Буде захищати свою мову і культуру заохочувальним прикладом їх самобутнього розвитку на основі загальносвітових, в першу чергу, європейських цінностей, і при цьому буде зберігати повагу і любов до мов і культур інших народів.

Я мрію про високу культуру українського народу, яка, наче молоде вино, визрівши і повністю сформувавшись, гармонічно увіллється у поважні за своїм віком міха загальноєвропейської і світової культури.

Мрію про дітей, які будуть вільно розмовляти, крім рідної української, ще декількома мовами, а за своєю освіченістю і високою культурою, включаючи побутову, будуть викликати щиру пошану в усьому світі.

Я мрію про солдата і офіцера, які будуть із гордістю носити погони і твердо знати: не буде терміну давності по збереженню як пам’яті про них, так і по захисту і піклуванню про їх родини з боку української держави і суспільства.

Я мрію про високий добробут нашого працьовитого народу, коли нерівність буде, нарешті, зруйнована наявністю потужного середнього класу і діючими в реальному житті законами соціального захисту населення.

Я мрію про суди, які будуть захищати і встановлювати справедливість, а не калічити душі тих, хто потребує захисту і виконання закону.

Я мрію про спецслужби нашої держави, які не будуть контролювати наше суспільство, а навпаки: самі будуть підконтрольними суспільству. І будуть боротися не з внутрішніми опонентами правлячої політичної сили, а виключно із зовнішніми ворогами нашої держави.

Я мрію про справжні правоохоронні органи України, які будуть починатися з муніципальної місцевої поліції, керівників якої будуть обирати собі найменші містечка і села, а відповідне грошове утримання і щира повага людей будуть найкращою запорукою від корупції.

Я мрію про справжні демократичні партії в Україні, які не забуватимуть того, що обіцяють виборцям, і будуть спроможні відстоювати те, у що самі щиро вірять.

Я мрію про Верховну Раду України, яка буде складатися із двох частин: крім партійного представництва в її першій, нижній палаті, обраній по відкритим виборчим спискам, буде ще і пряме представництво регіонів України в другій, вищій палаті, депутати якої будуть обиратися за мажоритарним принципом. Це допоможе владі у столиці завжди пам’ятати про існування основи нашої держави – маленьких містечок і сіл.

Я мрію, щоб влада завжди пам’ятала: народ України довірив їй здійснювати повноваження від свого імені. Довірив лише на певний, визначений законом, час. Влада має служити народові, а не народ існувати для влади.

Вірю, що мої мрії обов’язково втіляться в життя саме завдяки громадянам України, які готові перейти від мрій до конкретних, вдумливих дій!

Джерело.

Автор: Ігор СМЕШКО, кандидат в Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор технічних наук, генерал-полковник (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

47 queries. 0.275 seconds.
47 / 0.275 / 14.16mb