А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Интервью

Создана: 28 February 2019 в 10:14

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко: Що спільного між відсутністю професіоналізму у розвідувальній спільноті та офшорними оборудками нинішньої влади?..

Українські політики не зацікавлені в тому, щоб в українській розвідці працювали справжні професіонали, вважає кандидат у Президенти України Ігор Смешко. 15 лютого в ефірі «Громадського радіо» кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко розповів про важливість діяльності української розвідки.

Фото: Генерал-полковник Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

- Розвідка має велике значення, особливо важливе значення має розвідувальна спільнота, тому що один канал інформації завжди може бути заангажований. В США 17 розвідок, у нас - три. Двічі я очолював Комітет з питань розвідки. Рятували Україну від дуже великих скандалів і убезпечували від серйозних зовнішніх загроз, але вся річ у тому, що у нас є олігархічно-кланова авторитарна система держави. Ті політичні сили, які приходять до влади, не збиралися будувати демократію. Вони навіть не знають закони її побудови, - сказав в ефірі «Громадського радіо» кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко розповів про важливість діяльності української розвідки.

Вони вибудовували цю вертикаль, яка б забезпечила їхні бізнесові, політичні інтереси, і хотіли цементувати цю владу з пролонгацією на наступних виборах.

Позапартійні професіонали для них становлять величезну загрозу, тому що розвідка прекрасно бачить, хто має які офшори, хто які оборудки робить за кордоном, які зв’язки.

Я 10 років боровся за прийняття закону про розвідну діяльність. Особливий «двобій» був з керівником СБУ тих часів паном Деркачем.

Згідно з цим законом, якщо професійна людина очолює комітет з питань розвідки, то досить скоро, дізнавшись про будь-які оборудки за кордоном нашого політичного керівництва, вона має передати це в прокуратуру.

Проблема в тому, що наше політичне керівництво не дуже зацікавлене в професіоналах на цій ділянці.

Автор: Ігор СМЕШКО, кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

48 queries. 0.163 seconds.
48 / 0.163 / 14.16mb