А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 22 March 2019 в 11:09

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко: Україна – як держава – знаходиться на критичній межі…

«Нинішня влада не бореться з корупцією, а лише поширює її. Дестабілізація ситуації в країні під час президентських виборів може призвести до третього кривавого Майдану...», - сказав перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко. «Якщо в Україні станеться третій кривавий Майдан, то Росія зважиться на повномасштабне вторгнення...», - таку думку в ефірі телеканала NewsОnе висловив перший військовий аташе незалежної України у США і Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«Тривога щодо силового втручання влади у президентські вибори і спонукала мене прийняти в останню хвилину рішення про участь у них. Ми стоїмо перед великою небезпекою. Небезпека – це не тільки зовнішній ворог, який стоїть на кордоні. Найголовніша проблема – усередині країни: тотальна корупція і втрата довіри народу до чинної влади, до політичної еліти. Довіра на такому низькому рівні, що будь-яка дестабілізація в країні може призвести до третього кривавого Майдану. А третій кривавий Майдан – це гарантоване зовнішнє вторгнення», – сказав Ігор Смешко.

«Дуже насторожує, що правоохоронні органи "розтягнуті" по політичних квотах…», - наголосив Ігор Смешко.

«Між ними почалася війна. Мене насторожує, що громадські організації перетягують на себе право влади на насилля і на правоохоронну діяльність. Я абсолютно розумію відчай цих організацій. Я чітко розумію, що чинна влада винна в усьому на 99%. Ця влада не бореться з корупцією, а лише поширює її. Ця влада навіть не хоче діяти в критичний момент і не хоче довести, що у країни є правоохоронна система», – підкреслив кандидат у Президенти України.

Є ймовірність, що «центральна ослаблена влада» не зможе проконтролювати дії "п'ятої колони" певних політичних сил, вважає генерал-полковник Ігор Смешко.

«Це велика небезпека. Не дай боже станеться третій Майдан. Ми вже вичерпали ліміт наших Майданів. Я дуже сподіваюся на мудрість нашого народу, який розуміє: Майдани можуть зупинити диктатуру, але вони не можуть побудувати демократію. А в України є ворог, який може використати це», – сказав кандидат у Президенти Ігор Смешко.

Також в ефірі програми «Епіцентр української політики» на телеканалі NewsOne перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат в Президенти України Ігор Смешко відповів на запитання телеведучого: «Чому у Фінляндії – “Лінія Маннергейма”, а в Україні – “стіна Яценюка”?».

Ігор Смешко: - Коли у свій час представники фінського парламенту запропонували фельдмаршалу Карлу Маннергейму створити міцну фінську армію, то він звернувся до парламенту зі словами: «Перед тим, як ви будете давати мені великий бюджет на створення фінської армії ви повинні створити умови життя в Фінляндії, за які варто було б вмирати».

Тобто, економіка, армія, політико-дипломатичні, інформаційні і культурні складові – це все взаємопов’язані процеси.

А українці 300 років не мали державності на частині своєї території. Хто був опонентом гетьмана Павла Скоропадського? Був Петлюра і Винниченко. Останній взагалі говорив: «Україна або соціалістична або ніяка».

А гетьман Павло Скоропадський виступав за демократію, за міцного власника, за середній клас. Він мріяв, щоб вся Україна була покрита фільварками, гідними фермерскими господарствами.

Гетьман Скоропадський був у захваті від праці фермерів після того, як заночував у одному із фільварків. Він побачив наслідки реформ, коли українцям дали землю і дали можливість працювати. До цього він нічого подібного не бачив. І зараз в Україні просто необхідно створити умови для цього. І все вийде.

Автор: Ігор СМЕШКО, кандидат в Президенти України перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.187 seconds.
49 / 0.187 / 13.5mb