А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Интервью

Создана: 25 March 2019 в 18:00

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко: Потрібна команда, знання та політична воля і катастрофічну ситуацію в країні можна змінити за кілька місяців…

В інтерв’ю Висилю Климчуку перший військовий аташе незалежної України в США та в Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у Президенти України Ігор Смешко відповів на питання від користувачів інтернету: «Чи будуть корупціонери, в разі вашої перемоги, сидіти у тюрмі? Що буде з Порошенком і його оточенням після розслідування корупційних оборудок? Що можете зробити, аби корупціонери не втекли? Чиможна швидко змінити катастрофічну ситуацію в Україні?...».

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Ігор Смешко: – Чинна влада – це абсолютно авторитарна влада. В руках Президента є всі повноваження, щоб (за наявності його політичної волі) за кілька місяців докорінно змінити ситуацію в Україні. Чи будуть сидіти корупціонери? Я військовий, але 10 років жив у реаліях демократії Заходу. Ми ніяким чином не збудуємо демократію, якщо злочини не будуть розкриті, а злочинці покарані. Нерозкриті злочини породжують нові злочини, а непокарані злочинці – нових злочинців.

Я гарантую, що невідворотність покарання за вчинені корупційні злочини буде доведена. Причому, в рамках закону і публічно.

Будучи керівником військової розвідки, я був координатором зв’язків нашої прокуратури з нашими західними колегами по справі екс-прем*єра України Павла Лазаренка. В нашій країні законодавство було не настільки сильне, щоб посадити до в’язниці відомого політичного діяча, який мав велику парламентську фракцію та амбіції президента. За словами Лазаренка, в ті часи його підтримувало керівництво СБУ і МВС. Але ж нам вдалося його посадити. Щоправда, в США.

Мені зрозуміло, що потрібно для боротьби з корупціонерами - політична воля і команда професіоналів. Прізвища і зв’язки корупціонерів для мене - не мають значення.

Я дуже люблю історію і культуру Франції. Французька мова – третя мова, яку я вивчив. Коли одного з моїх найулюбленіших прем’єр-міністрів Франції Людовіка ХІІІ Кардинала Рішельє запитали на сповіді: «Чи відпустили б ви всіх своїх ворогів?». Він відповів: «З 25 років я не думаю, що в мене були особисті вороги, але навіть на останньому подиху я ніколи не пробачу ворогів Франції!..».

Підписуюсь під кожним його словом. Я ніколи не пробачу ворогів України, незважаючи на їхні прізвища та імена. Ворогів, які довели Україну та її громадян до такого страшного збіднення й зубожіння. Довели до такого збіднення один із найпрекрасніших і культурних народів світу, який живе у країні з шаленими багатствами.

Джерелоhttps://www.youtube.com/watch?v=xUXHcrYKDu4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0kMl6W4Ewb425_6Enz1EfTiXK8_d9GL-TBsWX3WbUCAHOMOiuYS7ammWQ

Автор: Ігор СМЕШКО, кандидат в Президенти України перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

46 queries. 0.162 seconds.
46 / 0.162 / 14.22mb