Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 25 April 2019 в 11:52

Ігор Смешко: Ми продовжуємо будувати в Україні демократичну партію, засновану на ідеологіїї консерватизму…

Колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони, екс-голова Служби безпеки і колишній кандидат у президенти України Ігор Смешко повідомив українське суспільство, що нині активно й творчо займається створенням заснованої на ідеології консерватизму демократичної партії, радо приймає до своїх лав однодумців, і готується до парламентських та місцевих виборів в Україні. «Новообраний президент є наслідком ще одного протестного, але, на щастя, не кривавого, а “віртуального” Майдану. Який виніс вирок минулому п’ятирічному правлінню. Український народ знову продемонстрував свою мудрість і силу. Шляхом голосування на виборах він зупинив чергову спробу цементування корумпованого олігархічно-кланового авторитаризму», – написав кандидат на посаду президента України Ігор Смешко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Нагадаємо, що за результатами першого туру президентських виборів Ігор Смешко посів шосте місце, за нього проголосувало 6,04% тих, хто прийшов на Всеукраїнські вибори, що становить 1 141 290 виборців.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Політик впевнений, що тільки системні політичні реформи зі зміною моделі економіки можуть забезпечити перемогу України, «а не капітуляцію перед агресором на його умовах миру за рахунок нашої незалежності й суверенітету».

«Президент, який завершує свою каденцію, іде в історію. Не як герой. Як людина, яка знову, як і після першого Майдану 2004 року, зрадила і другий Майдан 2013–2014 років. Бізнесмен, необтяжений моральністю, так і не дозволив йому стати державником…», – вважає Ігор Смешко.

За його словами, новий президент зобов’язаний своєю перемогою провалам його попередника.

«…Його щирість, поширена ЗМІ, поки що - головний кредит довіри йому. Будемо вірити, що природні здібності, правильне виховання в дитинстві та чесність дадуть йому можливість зрозуміти, що державне управління – це не артистична гра. Головним у цьому процесі є знання предмета необхідних реформ та вміння підібрати фахових, досвідчених і порядних людей для їх здійснення. А також – стратегічне бачення світу, місця України в ньому та стратегії розвитку нашої держави у провідну європейську країну із впливом на розвиток світової цивілізації», – підкреслив екс-кандидат у президенти.

Він висловив думку, що головне для нового президента – не повторити кадрових помилок його попередників.

«…Ми ж продовжуємо свій шлях, із якого вже не звернемо. Будівництво першої, заснованої на ідеології консерватизму, демократичної партії. Ідеї якої ще 100 років тому проголошував історик, ідеолог українського консерватизму, народної спадкової монархії В’ячеслав Липинський. Не знижуючи обертів, готуємося до чергових парламентських та місцевих виборів і будуємо справжню політичну організацію однодумців, яка обов’язково посяде провідну роль у відновленні сили й честі нашої батьківщини», – конкретизував своє бачення викликів та сьогодення рідної України Ігор Смешко.

Джерело.

Автор: Ігор СМЕШКО, колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони, екс-голова Служби безпеки і колишній кандидат у президенти України (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

41 queries. 0.168 seconds.
41 / 0.168 / 13.88mb