А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 01 May 2019 в 12:33

Ігор Смешко: Було б дивно, якби у Володимира Зеленського уже були якісь важелі впливу на вже існуючу в політиці України кланово-олігархічну систему…

Таку думку висловив екс-голова СБУ Ігор Смешко в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK. Ігор Смешко прокоментував, чи зможе новообраний президент Володимир Зеленський бути незалежним від олігархів, зокрема від Коломойського, Фірташа, Ахметова ті інших. «Очевидно, що новообраний президент уже є залежним де-факто. Адже наші олігархи – це не просто багаті люди, а системні власники цілих напрямів економіки, мають свої кишенькові партії та своїх людей у спеціальних службах і правоохоронних органах, а відтак впливають на законодавчу політику Верховної Ради», – пояснив колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони, екс-голова Служби безпеки і недавній кандидат у президенти України Ігор Смешко.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

На його думку, в новообраного президента немає жодних важелів на вже існуючу в політиці кланово-олігархічну систему. А тому потрібно уважно вибудовувати свою команду так, щоб вона могла боротися з тиском олігархату.

«Дуже важливо, щоб кадри, які підбере Володимир Зеленський, були здатні ідентифікувати непрозорі клани впливу і в межах Конституції могли змусити виконувати антимонопольне законодавство.

Також важливо прибрати олігархічний вплив із Кабінету міністрів, зокрема з економічного сектору та управління. Але це може зробити тільки потужна команда професіоналів із досвідом і сміливістю», – впевнений колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони, екс-голова Служби безпеки і недавній кандидат у президенти України Ігор Смешко.

Джерело.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

48 queries. 0.201 seconds.
48 / 0.201 / 13.45mb