А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Интервью

Создана: 12 May 2019 в 16:36

Экс-кандидат в Президенты Украины Игорь Смешко, протягивая Владимиру Зеленскому руку, как бы говорит: Собой заполню Ваши недостатки, Ваши достоинства в себя приму…

Екс-голова Служби безпеки України, колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони і недавній кандидат у президенти України Ігор Смешко заявив, що не проти попрацювати в команді новообраного президента Володимира Зеленського і назвав умови, за яких прийме пропозицію.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо НВ», передає «Новое время».

У своїй відповіді на питання, чи готовий підставити плече новообраному президенту Зеленському, Ігор Смешко підкреслив:

Я, як кадровий військовий, – в умовах війни і окупації територій з боку агресора – зроблю все, щоб допомогти верховному головнокомандуючому, якого обрав народ України, захистити державу. Але за важливої та принципової умови: "Якщо ця пропозиція буде кореспондуватися з моїм розумінням".

Якщо є беззаперечні умови, за яких можлива будь-яка співпраця, а саме: реальні системні зміни, а не імітація; справжня реформа політичної системи держави, а не імітація; дійсне втілення верховенства права, а не імітація. Це абсолютно принципові умови, які не підлягають щонайменшому сумніву.

Я ніколи – наголошую! – ніколи не зрадить виборців, які віддали за нього голоси у першому турі президентських перегонів. Більш того, ніколи – наголошую! – ніколи не відмовиться від своєї головної мети: реальні зміни політичного і економічного устрою України, а не профанація, яка відбувалася останні п'ять років.

«Я прийшов у політику і я піду до кінця. Моя мета – створити першу засновану на ідеології демократії консервативно-демократичну партію України на базі політичної партії Всеукраїнська громадська організація «Сила і Честь». Основні зрушення в нашій державі, які потрібно робити, це реформа політичної системи держави і зміна економічного базису держави. Без цього ми не подолаємо бідність, не забезпечимо верховенство права в нашій країні», – підкреслив Ігор Смешко.

«Якщо буде пропозиція від президента і буде кореспондуватися з моїм розумінням, що я можу зробити за захист держави – я цю посаду прийму», – заявив Смешко. – «Часи не вибирають, в них живуть і вмирають. Якщо обраний президент буде потребувати моїх знать і досвіду під час війни, я прийму цю посаду».

Ігор Смешко прокоментував, чи зможе новообраний президент Володимир Зеленський бути незалежним від олігархів, зокрема від Коломойського, Фірташа, Ахметова ті інших. «Очевидно, що новообраний президент уже є залежним де-факто.

Адже наші олігархи – це не просто багаті люди, а системні власники цілих напрямів економіки, мають свої кишенькові партії та своїх людей у спеціальних службах і правоохоронних органах, а відтак впливають на законодавчу політику Верховної Ради», – пояснив колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони, екс-голова Служби безпеки і недавній кандидат у президенти України Ігор Смешко.

За словами колишнього очільника СБУ, він особисто не знайомий із Зеленським і ще не отримував жодних кадрових пропозицій. При цьому, за його словами, готовий дати згоду працювати на посадах, які пов’язані з його досвідом «як кадрового офіцера».

Він також назвав дві умови, за яких буде готовий розглянути кадрові пропозиції Зеленського: це «розуміння яка команда і чи можна там щось зробити», а також можливість участі в парламентських виборах його власної політичної сили.

Ігор Смешко має намір йти на парламентські вибори України разом із партією «Сила і честь», створивши «першу консервативно-демократичну партію України».

Ігор Смешко очолював СБУ в 2003-2005 роках. З жовтня 2014 року по березень 2015 го очолював комітет з питань розвідки при президенті України. У першому турі виборів президента України 31 березня 2019 року Смешко підтримали 6,04% українців. Він посів 6 місце.

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком у другому турі склала понад 48% голосів. Явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%.

Шоумен Володимир Зеленський за підсумками другого туру переміг у всіх регіонах України, окрім одного — Львівської області.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

44 queries. 0.376 seconds.
44 / 0.376 / 13.4mb