А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 16 May 2019 в 05:34

Екс-кандидат в Президенти України Ігор Смешко різко висловився на адресу Петра Порошенка: Дивовижні самозакоханість і самовпевненість!..

Поразка президента Петра Порошенка на виборах голови держави навесні 2019 року є наслідком особливостей його особистості, вважає екс-голова СБУ Ігор Смешко. Про він заявив в ефірі Радіо НВ. «Фактично те, що сталося – крах його (Порошенка) кар’єри як президента – це віддзеркалює те, що в нього сидить всередині: самозакоханість, самовпевненість і бажання підібрати особисто відданих і керованих людей замість професіоналів. Це виливається в отакі катастрофи для держави і для нього», – заявив екс-голова Служби безпеки України, колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, керівник Головного управління військової розвідки Міноборони і недавній кандидат у президенти України Ігор Смешко - голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і честь» та однойменної партії.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

На думку колишнього очільника СБУ, неможливо «підбирати особисто відданих, а вимагати від них як від професіоналів». Так він відповів на запитання ведучого про те, яким може бути майбутнє Порошенка.

«Я не астролог, але я до певної міри знаю портрет діючого президента. Він для мене - не був загадкою і в ті часи, коли я керував розвідувальними органами нашої держави. І я жодних ілюзій стосовно нього не мав і раніше», – зазначив Ігор Смешко, нагадавши про Порошенка як про члена команди Ющенка, який «проявив себе і після першого Майдану».

Також, Ігор Смешко дав поточну і загальну політичну оцінку міністру внутрішніх справ Арсену Авакову і представнику України в ТКГ Євгену Марчуку.

Як зазначив Ігор Смешко в інтерв'ю Радіо НВ, Арсен Аваков є політично призначеною особою, однак останні дії міністра свідчать про те, що «для нього державність – не порожнє слово».

Коментуючи діяльність Євгена Марчука, екс-голова СБУ назвав його професіоналом.

«Пан Марчук – це професіонал найвищого рівня. До нього першого потрібно було би прийти новообраному президенту і запропонувати йому найкращі умови для реалізації його знань, досвіду», – зазначив Ігор Смешко.

Недавній кандидат у Президенти України Ігор Смешко додав, що в межах переговорів в Мінську проти Євгена Марчука «стоїть армія», однак він «утримує позиції».

Окрім того, Ігор Смешко назвав «дуже позитивною» роль журналіста Дмитра Гордона в його виборчій кампанії.

«Безумовно, він зіграв дуже позитивну роль. Крім Дмитра Гордона, фактично, у нас не було виходу на засоби масової інформації національного рівня».

За словами Ігора Смешка, він знайомий з Дмитром Гордоном багато років, проте зустрічалися вони раз на рік – під час святкувань днів народження відомого журналіста.

Екс-кандидат в президенти Ігор Смешко підтвердив, що Дмитро Гордон не збирається йти в політику, проте зазначив, що той міг би бути «не гіршим членом парламенту».

Джерело.

Автор: Ігор НАГОРНИЙ, (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

48 queries. 0.145 seconds.
48 / 0.145 / 12.57mb