А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 07 June 2019 в 12:06

Політаналітик Констянтин Бондаренко: Залучити астрологів до виборчого процесу в Україні?..

Кілька років тому мені запропонували взяти участь у виборчій кампанії в одній з країн Азії - у якості консультанта. Можливість попрацювати серед джунглів, слонів та білосніжних пляжів, рівно як і добрі гонорарні пропозиції, приваблювали. «А коли у вас вибори? - вирішив уточнити я. – «Наразі ми цього не знаємо, - відповів представник потенційного клієнта. - Приблизно між січнем і квітнем, а може - у вересні наступного року…». – «Тобто? У вас немає зафіксованої дати виборів?..». – «За нашими правилами, дату виборів визначає астролог», - абсолютно серйозно повідомив гість. Не знаю, що ще повідомив астролог, але наш контракт не склався - в силу різних причин. Вибори пройшли навіть не у вересні, а у жовтні наступного року, мій потенційний клієнт та його партія програли (хоча у них шансів і так було мало). Але я не про це…

Фото: Констянтин Бондаренко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

У багатьох країнах Сходу - інститут астрологів надзвичайно важливий.

У Мянмі астрологи порекомендували навіть перенести столицю - уявляю, які гроші за таке рішення астрологам могли заплатити власники будівельних корпорацій (хоча, може, я все приміряю до української дійсності, а мянманські астрологи - взірець непідкупності).

Україна сьогодні живе у невизначеності: ніби є Указ про проведення виборів до Верховної Ради 21 липня. Але до них ми не готові, а Конституційний Суд не може встановити, чи законним був Указ Президента.

Хтось говорить про перенесення виборів на осінь...

Друзі, можливо, до нового Виборчого кодексу варто внести норму, згідно з якою дату виборів (а також систему проведення виборів і переможця) визначатиме астролог? Наскільки би полегшилося наше життя!

Джерело.

Автор: Констянтин БОНДАРЕНКО, політолог, політичний експерт-аналітик, публіцист (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

47 queries. 0.158 seconds.
47 / 0.158 / 13.92mb