А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 01 July 2019 в 11:58

Лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко: Долучатися до нашої спільної боротьби за нову, горду, заможню, сильну та демократичну Україну…

Україна відсвяткувала День молоді. Тож хочу від щирого серця привітати усіх молодих, енергійних, амбітних, успішних та вольових людей, які прагнуть нових знань, із цим святом. Особливо – патріотичну молодь, яка зі зброєю в руках дає нам усім шанс продовжувати наш рух до європейських принципів свободи та демократії. Саме наша прекрасна молодь надихає усіх нас на продовження боротьби за реформи політичної системи та зміни моделі економіки в державі, за соборну, сильну, економічно процвітаючу, висококультурну і демократичну Україну! Саме для них і заради них ми ведемо боротьбу із існуючою олігархічно-клановою авторитарною системою управління в Україні. До речі, саме цього дня у 1905 році Альберт Ейнштейн в своїй статті «Про електродинаміку рухомих тіл» виклав основи теорії відостності, яку в подальшому назвуть праматір‘ю сучасної фізики. Енергія та молодість конвертовані у зрілість і мудрість будуть завжди генерувати прогрес через підримку нової енергії і молодості! У цей день був надрукований також сигнальний тираж популярного роману Маргарєт Мітчелл «Звіяні вітром», а за шістдесят років світ побачив першу книгу про Гаррі Поттера. Цього ж дня вдалося сфотографувати Місяць з близької відстані, а англійські вчені уперше повідомили про можливість створення атомної зброї, яка могла захистити Світ від нацизму. На превеликий жаль, у наше з вами сьогодення Україна поки що не дарує Світовій культурі нових Шевченка, Гоголя, Котляревського, Франка, а для науки Сікорського, Корольова, Глушкова... Поки що псевдопатріотичні політики при владі відмовляються захищати нашу найголовнішу НАЦІОНАЛЬНУ ЦІННІСТЬ – нашу обдаровану і талановиту МОЛОДЬ. Даючи їй замість нових можливостей в рідній країні, квиток в один кінець – на чужину. Проте щиро вірю, що цей період нашого життя добігає свого кінця.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Наша політична партія «Сила і Честь» робитиме усе можливе, щоби українська школярка Софія Лисенко створювала макромолекулу для боротьби із хворобами мозку Альцгеймера та Паркінсона не в США, а у нас, в Україні.

Щоби киянка Марія Вязовська знаходила рішення задачі, над розв’язанням якої вчені світу працювали кілька століть, в Києві, а не в Берліні.

Аби технологічні розробки нашого талановитого молодого вченого Олександра Рубанова використовувало у своїй роботі українське Міноборони, а не чилійські, чи арабські військові.

Я мрію, щоби люди, які мають українське коріння: Стів Возняк (співзасновник компанії Apple), Макс Левчін (створив міжнародну систему платежів PayPal), Ян Кум (CEO, співзасновник WhatsApp), всесвітньовідомий режисер Стівен Спілберг та кіноактриси Міла Йовович та Міла Куніс, геній поп-арту Енді Уорхол – були щасливі працювати і творити у нас, в Україні.

Саме тому ми уперше ідемо у політику, щоби зламати антиукраїнську практику, коли кожної хвилини двоє українців могли залишати назавжди нашу Батьківщину, коли за три місяці країна втрачала майже півтора мільйони людей, коли кожен третій науковець жив би з думкою про виліт за кордон, а 65 відсотків з числа молодих людей, взагалі, вважали за необхідне покинути рідну Україну.

Ми обіцяємо Вам, що докладемо усі наші зусилля, щоби якнайскоріше закласти фундамент для якісно нової та ефективної демократичної України.

Щоби відкрити Вам, амбітним, талановитим і молодим людям, нові можливості – запустити ті соціальні ліфти, про які всі тільки говорять.

Створити умови, при яких ті 65 відсотків сказали б: я не хочу їхати за кордон, я хочу жити тут, в моїй рідній українській державі, розвивати та оновлювати її!..

І ми зробимо усе можливе, щоби повернути тих з Вас, хто уже поїхав, та виправдати сподівання тих, хто вирішив залишитися і долучится до нашої спільної боротьби за нову, горду, заможню, сильну та демократичну Україну.

Автор: Ігор СМЕШКО, екс-голова Служби безпеки України, колишній військовий аташе України в США та Швейцаріїї, генерал-полковник, колишній керівник Головного управління військової розвідки Міноборони і недавній кандидат у президенти України, голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» та однойменної партії (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

50 queries. 0.145 seconds.
50 / 0.145 / 13.09mb