А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 09 July 2019 в 10:24

Лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко: Кремлівський агресор повинен відчувати, що керованість влади в Україні відновлена…

Сьогодні Україна зіткнулась із черговою спробою реалізації кремлівського плану з проросійського реваншу. Використовуючи можливості впливу куплених українських телеканалів, була спланована спеціальна інформаційно-психологічна операція, замаскована під формат так званого телемосту телеканалу NewsOne із представником російської пропагандистської машини «Росія 24». І це під час неоголошеної війни, в якій загинули тисячі українських патріотів, а частина нашої території є окупована агресором. Коли будь-який діалог має попередньо готуватися та мати на меті лише відновлення нашого суверенітету над захопленими територіями. Попри те, що господарі телеканалу NewsOne під тиском громадськості скасували запланований «телеміст» з пропагандистами російського телеканалу «Росія», це є свідченням чергової хвилі інформаційного вторгнення, яка буде без сумніву продовжена…

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Саме тому ми закликаємо президента України скликати засідання Ради національної безпеки і оборони та вжити усіх необхідних заходів для захисту інформаційної та національної безпеки держави в умовах війни. Агресор повинен відчувати, що керованість влади в Україні відновлена.

Запланована спеціальна інформаційна операція, що ставить за мету встановити розкол всередині українського суспільства, дестабілізувати внутрішню ситуацію в нашій державі та поглибити кризу управління, підірвавши авторитет президента та його адміністрації – має мати гідну відповідь і відсіч.

Користуючись нагодою, повідомляємо, це далеко не перший випадок, коли ці телеканали безпосередньо порушують українське законодавство.

Так, зокрема, зроблені політичною партією «Сила і Честь» пропозиції телеканалам «112» та NewsOne щодо укладення договорів на надання послуг з поширення передвиборчої агітації, а саме трансляції відеороликів про політичну партію на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, залишені без розгляду та відповіді, що свідчить про порушення відповідними телеканалами ліцензійних умов та вимог законів України «Про вибори народних депутатів України» та «Про рекламу».

Й до цього часу ця пропозиція блокується та залишається без відповіді. Що є порушенням діючого українського законодавства про вибори і тиском на свободу слова, яка захищена Конституцією України.

Автор: Ігор СМЕШКО, лідер політичної партіїї «Сила і Честь» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

50 queries. 0.163 seconds.
50 / 0.163 / 12.94mb