А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 18 November 2019 в 11:19

Найкумедніше у голосуванні за зняття мораторію на ринок землі – позиція «ультраліберальних» та «мегаєвропейських» політсил «Голос» та «ЄС»…

У цьому контексті цікаво згадати одну цитату: «Маємо дати чесну відповідь на питання цивілізованого ринку землі, відсутність якого є більшим гальмом для зростання економіки, ніж корупція». Як думаєте, хто автор цього висловлювання? Звісно, це П. Порошенко. Але випадок Порошенка не той, аби тут треба було шукати додаткові цитати. Всі попередні заяви як самого Петра Олексійовича, так і його соратників не дозволяли сумніватися, що сам він - прихильник ринкових відносин у земельних справах, і лише відсутність повного контролю парламенту з боку його однодумців - перешкода на шляху зняття мораторію. В принципі, вони і зараз цього не відкидають, ховаючись за тезою, що цього разу «закон не такий». Тобто, вони одночасно і «за», і «проти» ринку землі. Ну, а позиція «Голосу» - це ще цікавіше. Вони просто утримуються, аби, очевидно, подобатися усім…

Фото: Зняття мораторію на ринок землі?..

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Хоча насправді - все просто. Аксіома «української опозиції» - бути проти того, за що - влада. Просто так... Щоб було.

«ЄС» і «Голос» теж хочуть взяти участь у «земельному протестному русі». Висловляться вони за ринок землі, та інші конкуренти в «опозиційних перегонах» одразу відтіснять їх у боротьбі за цей ласий шмат електорату.

Тож жодних ідеологій - самі технології.

Голосування у першому турі - це голосування за принцип, а не за кінцевий документ. Якщо ти підтримуєш саму ідеологію законопроекту, то ти голосуєш за цю ідеологію і вносиш свої правки.

І якщо ці правки не будуть враховані під час подальшого розгляду в парламенті, то ти можеш із чистим сумлінням не голосувати за документ «в цілому».

Тут же наші «ультраліберали» та «мегаєвропейці» начебто відкинули саму ідеологію ринку землі. Начебто, бо від ринку вони теж не відмовляються, але якось сором'язливо про це не хочуть згадувати, бо бажання конкурувати з «Батьківщиною» та ОПЗЖ за електорат - сильніше.

Але чи сприймуть реальні противники ринку землі їх за «своїх»? Дуже сумніваюсь.

Власне, вся ця історія і показала причини, чому «старі» так дістали електорат нещодавно, що останній забажав відддати владу «невідомим новим».

Мають бути якісь принципи, константи, а не лише самі технології та «війна за електорат».

Джерело.

Автор: Петро ОЛЕЩУК, політичниий експерт-аналітик, політолог (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

45 queries. 0.181 seconds.
45 / 0.181 / 14.8mb