А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 24 July 2021 в 08:00

Політаналітик Геннадій Друзенко: Дякуємо за черговий урок!..

Північний потік-2 - як наочний урок для учнів... Проблема українського суспільства – тотальна інфантильність. Віра, що хтось за тебе - розв'яже твої проблеми. Хтось за тебе візьме на себе відповідальність і ухвалить доленосне рішення. І хтось обов'язково має бути винуватим у твоїх бідах. Попередні влади в країні цю інфантильність здебільшого цинічно експлуатували. Ця ж – надто нагадує дітей, яким кортить здватися дорослими. От тільки смокінг з батькового плеча, очевидно, на кілька розмірів більший за місцевих інфантилів у владі. Якщо людина чи нація вперто не хоче дорослішати, Господь замість натяків починає вчити прямим текстом…

Фото: Меркель і Байден.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Може, хоч фрау Меркель перед уходом на заслужену політичну пенсію та найстарший президент США навчать українське суспільство простої істини, яку ще в середині 19 століття сформулював прем'єр-міністр Її Величності Генрі Палмерстон: «у Британії немає ані вічних союзників, ані постійних друзів, вона має лише постійні інтереси».

Як раптом (для українців) з'ясувалось, Британія в цьому не оригінальна. Німеччина та США також воліють розраховуватися інтересами союзників та партнерів за свої власні.

Політичним реліктам епохи Кучми - час на пенсію. Політичним інфантам, що небезпечно граються в дорослих, - час повертатись у пісочницю серіалів. А справді дорослим – брати відповідальність за цю державу на себе.

Поки відповідальність за неї не узяв Владімір Владіміровіч Путін...

Автор: Геннадій ДРУЗЕНКО, політичний експерт-аналітик (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.159 seconds.
49 / 0.159 / 14.29mb