Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 01 December 2021 в 12:42

Чому ви називаєте Ріната Леонідовича – «Бізнес»?..

Прочитав в соціальних мережах купу коментарів про «знищення бізнесу» за допомогою закону 5600. І згадав анекдот, у якому дочка багатого бізнесмена одружується із релігійним хлопцем. І коли той спілкувався з майбутнім тестем, то у відповідь на запитання про джерела доходів майбутньої родини, сказав: «Бог допоможе!». На що бізнесмен відповів, що йому, звісно, приємно, що його Богом називають... Чому ви називаєте Ріната Леонідовича – «Бізнес»? Здається, немає у нього такого додаткового прізвища. Ну, й бізнесом те, чим він займається, можна назвати лише опосередковано. Бо коли ти «сідаєш» на руду, або, приміром, на електроенергію, та маєш з цього дохід, то це не зовсім бізнес. Бо тоді одним з перших бізнесменів у нашій історії був князь Ігор, який спершу ходив «по бізнес» до древлян, а потім захотів цей бізнес повторити, але древляни такого «бізнесу» не зрозуміли…

Фото: Ахметівські тренди...

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…В принципі, вся ця ситуація показує, чому Ренат Леонідович мав так мало проблем раніше.

І був «попутником» революцій, які у нас траплялися раніше.

Він же особисто на роль політика не претендує, йому навіть не дуже цікаво, хто там при владі, але цей «хтось» має платити йому ренту.

А він нічого платити не має нікому. Якщо, звісно, ніхто не хоча стати його ворогом. Ну, і мова тут про мільярди…

Ну, але хто ж у нас скаже, що він - за Ахметова?.. Ніхто. Тому Ренат Леонідович проходить в офіційних повідомленнях під позивним «Бізнес».

Автор: Петро ОЛЕЩУК, політолог, доцент Київського державного університету ім. Тараса Шевченко, політичний консультант, політичний експерт-аналітик (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

44 queries. 0.159 seconds.
44 / 0.159 / 15.29mb