Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 17 March 2022 в 15:00

«Трагедія ОПЗЖ»: масовий «ісход» із партії Медведчука…

Найпоказовіший вчорашній документ в Україні - рішення фракції ОПЗЖ у Херсонській міськраді про те, що Херсон - це Україна, засудження російської агресії та про саморозпуск. Навіть ці люди не вірять, що там може «залишитися Росія». Найцікавіші сьогоднішні документи у Верховній Раді в тому числі - рішення фракції ОПЗЖ у Херсонській міськраді про те, що Херсон - це Україна, засудження російської агресії і про саморозпуск. Навіть ці люди самі не вірять, що туди може назавжди прийти Росія. І взагалі у Верховні раді повідомляють, що «з місць» все більше надходить інформації про епідемію саморозпусків фракцій ОПЗЖ у місцевих радах, яка вчора-сьогодні охопила Україну. Варто згадати про ще один фактор. Вчора Президентом підписано два закони, які в Україні називають «законами про колаборантів». Не будемо довго говорити, чому вони важливі та потрібні. Думаю, всім громадянам України – це зрозуміло і наболіло…

Фото: Ісход із ОПЗЖ...

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Зокрема, Закон 5143 дозволяє ліквідувати політичні партії, уповноважені особи яких були засуджені за колабораціонізм.

У випадку ОПЗЖ з «колаборантами» уже повний порядок, хоча засуджених, зрозуміло, ще не було. Але те, що ОПЗЖ за колабораціонізм буде ліквідована - це факт.

«Сидіти» у цій «партійній» структурі сенсу уже немає.

Тим більше, що є і персональна відповідальність за колабораціонізм.

Покарання за ці правопорушення варіюються: в залежності від тяжкості злочину, - можна отримати заборону працювати на певних посадах, виправні роботи, штрафи, конфіскацію майна та позбавлення волі.

Довічне ув’язнення, згідно із Законом, можуть отримати особи, чиї рішення призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків…

Тому цей масовий «ісход» із партійного членства – це все - спроба втекти від відповідальності.

Хоча показово, що навіть у мученицькому Херсоні усі «медведчуківці» думають, як не потрапити під статтю за колабораціонізм.

А, як відомо, «своя сорочка – найближча до власного тіла»…

Автор: Петро ОЛЕЩУК, політолог, доцент Київського державного університету ім. Тараса Шевченко, політичний консультант, політичний експерт-аналітик (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

42 queries. 0.138 seconds.
42 / 0.138 / 13.73mb