Главная » Новости Украины » Киев

Создана: 23 March 2022 в 14:04

«Знову – про рибу гроші»: не минуло й місяця війни, і знову «політики» почали зводити рахунки, «собачитись» про «зраду»!..

Давно не заглядав у фейсбучну стрічку. Сьогодні переглянув, хто про що пише та як. І стало ніяково, навіть гірко й гидко. Не минуло й місяця війни, і знову почали собачитись, знову про «зраду»… Після бомбардувань та обстрілів міст це найгірше, що може бути. Саме внутрішніх чвар чекає від нас ворог. Саме внутрішні розбрати занапастили українську революцію 100 років тому і призвели тоді до втрати української державності… Може, не варто повторювати сумні помилки минулого, набридливо нав*язувати країні сублімацію своїх заздрощів чужим досягненням, успіхам і славі, теревенити без кінця і краю про свої величезні здобутки, нескінченно корисні для держави наміри та власні нереалізовані амбіції?..

Фото: Політики - знову про зраду.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Тому мій заклик і до всіх колег, і до «френдів» у «Фейсбуці» – зараз тим більше не час для політичних розбірок та взаємних звинувачень. Нині у нас один ворог – путінська Росія, і свою агресію давайте викидати в її напрямі, а не один проти одного.

Дискусії про референдум, переговори з Росією, про те, на яких умовах можна домовитися, а на яких не можна, і чи можна взагалі домовитися з Путіним та його поплічниками, треба вести, але в спокійному раціональному ключі, з аргументами і без взаємних звинувачень.

І така змістовна дискусія впливатиме на українську владу та учасників переговорів набагато сильніше, ніж «наші» традиційні взаємні звинувачення у «зраді» та здачі національних інтересів.

Спробуйте потовкти у своїх «партійних ступах» щось інше – більш корисне і продуктивне для нині залитої людською кров*ю держави Україна…

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політичний експерт-аналітик, політичний консультант, керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

41 queries. 0.158 seconds.
41 / 0.158 / 13.78mb