А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Автодрайв

Создана: 31 January 2016 в 17:52

Перевізники Львівщини відмовились возити пільговиків, окрім учасників АТО…

Перевізники Львівщини заявили, що з 8 лютого припинять перевезення пільговиків на приміських і міжміських маршрутах. Виключення зроблять для учасників АТО та членів родин загиблих бійців.

Фото: Без слів.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

У зборах, на яких ухвалене рішення, взяли участь представники 39 автотранспортних підприємств з 66 перевізників, що працюють в області, передає Zaxid.net.

Натомість вони рекомендують місцевій владі до першого квітня визначити порядок надання адресної допомоги тим категоріям громадян, які зараз користуються пільгами.

Щодо перевезень у межах Львова, то перевізники не ухвалили остаточного рішення.

Хоча Львівська міська рада й передбачила в бюджеті міста 10 млн грн на компенсації за перевезення пільговиків, перевізники вважають, що цих коштів недостатньо.

Тому вони також планують з 8 лютого скоротити перелік катеогрій пільговиків, які зможуть їздити безкоштовно в межах міста.

Які саме категорії зможуть користуватись безкоштовним проїздом, Львівська міська рада та перевізники визначать разом наступного тижня.

Проте, зазначив голова Львівського обласного відділення Всеукраїнської асоціації перевізників Іван Велійка, до пільгових категорій у будь-якому разі не потраплять люди похилого віку та ветерани праці, які зараз складають більшу частину усіх пільговиків у міських маршрутках.

Такі дії перевізників пов’язані з тим, що в державному бюджеті на 2016-й рік не передбачені кошти на компенсацію за перевезення пільгових категорій пасажирів.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть форму



Актуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

50 queries. 0.140 seconds.
50 / 0.140 / 13.62mb