А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 20 February 2017 в 20:03

Бурштинова примара. Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця: Може, ви зупинитеся та задумаєтеся, поки не пізно?..

Ігор Палиця - про обшуки в облраді: згідно рішення славнозвісного Печерського суду слідчі прийшли забрати всю документацію, пов'язану з ліцензією «Волиньприродресурсу» на видобуток бурштину. Про це заявив голова Волинської обласної ради Ігор Палиця у коментарі на ці події на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Коли комунальне підприємство «Волиньприродресурс», що належить громаді Волинської області, отримало цілком законно та офіційно спецдозвіл на видобуток бурштину, люди почали вірити, що не все так погано, що заробляти на Волинських надрах будуть не приватні фірмочки з кіпрськими коренями, чи нікому не відомі «вільні» підприємці, а обласний, районні та сільські бюджети. Вперше повірили люди, що центральна влада, втілюючи курс президента на економічну децентралізацію, обернулася обличчям до людей...

Фото: Ігор Палиця.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

...Вперше повірили волиняни, що зможуть самостійно, за рахунок додаткових надходжень до місцевих бюджетів, вирішувати народженні десятиріччями проблеми.

І почати будувати школи, садочки, дороги, інфраструктуру та створювати нові робочі місця.

Люди повірили, а от тим ділкам-пройдисвітам, хто кришує незаконний видобуток бурштину не сподобалося.

Не збираються вони ділитися з народом своїм незаконним заробітком.

Слідчі генпрокуратури, що не спромоглися конфіскувати статки Януковича, Арбузова, Клименка та інших зрадників України, прийшла захистити чиїсь інтереси, і не дати наповнити обласний бюджет.

Генпрокуратура, що не спромоглася посадити чиновників, які розкрадають Державний бюджет та кришують торгівлю та контрабанду з террористами в Донбасі, вирішила налякати людей, щоб вони навіть і не думали зазіхати на виведення чорного бізнесу в легальну площину.

До кінця цього року Волинський бюджет має додатково отримати мінімум мільярд гривень від видобутку бурштину, і обов'язково отримає, як би і хто нам не заважав.

Окремі та «шановні» представники правоохоронних органів, невже ви не зробили висновків з подій Революції Гідності?

Невже ви думаєте, що народ повторить свою помилку, і вам дадуть втекти, як вашим попередникам за режиму Януковича? Може, ви зупинитеся та задумаєтеся, поки не пізно?

Я дуже сподіваюся, що шанований мною Луценко Юрій Віталійович, який в повній мірі на собі відчув режим Януковича та його прихвостнів в погонах, не в курсі того, що відбувається. А розібравшись, - обов'язково розбереться в законності дій його підлеглих.

Закон повинен служити народу України та працювати тільки в інтересах народу України. Слава Україні!

Автор: Ігор ПАЛИЦЯ, голова Волинської обласної ради.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.139 seconds.
43 / 0.139 / 13.5mb