А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 19 October 2019 в 15:03

Нардеп від групи «За майбутнє» Ігор Палиця: Ми не дочекаємось від цього Уряду нормального бюджету для українців…

Уряд через його несамостійність не здатний сформувати оптимальний державний бюджет для України, тому група «За майбутнє» голосувала за прийняття бюджету в першому читанні. Адже після цього проект бюджету потрапить в профільний Комітет парламенту, де його доопрацюють. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від округу № 22 (місто Луцьк), секретар Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ігор Палиця.

Фото: Ігор Палиця на трибуні в Раді.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«Держбюджет - недолугий, бюджет не для людей, бюджет не для України і не для українців. У нас (в депутатській групі «За майбутнє», – Ред.) була довга дискусія щодо того, чи підтримувати бюджет у першому читанні. Ми дійшли до думки і закликаємо вас, колеги, підтримати бюджет у першому читанні. Якщо ми зараз повернемо його уряду, він нічого з ним не зробить.

Уряд - не самостійний, розповідає нам про якісь нові зовнішні економічні чи політичні запити, що нам потрібно ще зробити. Ми не дочекаємося нормального бюджету для українців від уряду.

Група «За майбутнє» буде голосувати за бюджет у першому читанні тільки для того, щоб парламент його отримав, бюджетний комітет разом з депутатами почав над ним працювати і ми разом з вами, усі разом, зробили бюджет для України та українців», – заявив Ігор Палиця.

Також народний депутат заявив і про непрозорий розподіл коштів на депутатські округи:

«Хочу звернутися до Міністерства фінансів, до бюджетного комітету. Те, що сьогодні відбулося з розподілом соціально-економічних грошей, – це не добре і не гарно.

І, дорогі мої друзі та колеги, я пропоную надалі ділити соцеконом, якщо така стаття є і фінансова можливість дозволяє, пропорційно на кожен мажоритарний округ, незалежно від того, хто в якому комітеті.

Не ставтеся по-скотськи до своїх колег, які не знають, що відбувається і які не беруть участі у бюджетному розподілі. Я не хочу казати - «розпилі». Давайте ставитися один до одного з повагою, ми завжди готові протягнути один одному руку і підтримати», – резюмував народний депутат від округу № 22 (місто Луцьк), секретар Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ігор Палиця.

Джерело.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.150 seconds.
43 / 0.150 / 13.29mb