А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Львов

Создана: 31 March 2014 в 13:58

Аеропорт «Львів» розширив авіасполучення до 31 міста світу…

У сезоні весняно-літньої навігації з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького уже затверджено рейси у 31 напрямках до 17 країн світу. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі аеропорту.

Фото: Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького перейшов на весняно-літній розклад виконання рейсів, згідно якого маршрутна мережа польотів зі Львова буде розширена, як мінімум, до 31 напрямку. Зокрема, буде налагоджено пряме авіасполучення з Іспанією (Валенсія, Жирона), Ізраїлем (Тель-Авів), Грузією (Кутаїсі), Італією (Рим, Неаполь), Тунісом (Енфіда) та відновлено рейс на північ Росії (Сургут).

До 14 авіакомпаній, які виконували рейси з Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького у сезоні осінньо-зимової навігації, приєднаються ще дві нові авіакомпанії – «Ellinair» та «Atlasjet Україна».

Авіакомпанія «Ellinair», яка є партнером туроператора «Музенідіс Тревел», здійснюватиме чартерні рейси на регулярній основі до курортів Греції – Салонік та Керкіри. «Atlasjet Україна» за попередньою інформацією виконуватиме низку рейсів у країни Європи та внутрішні рейси в межах України (мережа польотів на разі узгоджується).

Авіакомпанія «Візз-Ейр Україна», яка матиме свою базу у львівському аеропорту, з кінця квітня розпочне виконувати шість нових рейсів до Риму, Неаполя, Валенсії, Жирони), Тель-Авіву і Кутаїсі. Збільшено також кількість польотів до Варшави компанією «ЛОТ Польські авіалінії».

Для пасажирів також пропонують «курортні» напрямки зі Львова до Іракліону та Родосу (Греція), Даламану і Анталії (Туреччина), Хургади (Єгипет), Тівату (Чорногорія), Спліту (Хорватія), Бургасу (Болгарія) та новий напрям – Енфіда (Туніс).

Планується, що у другому кварталі 2014 року (квітень-червень) з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького буде виконано близько 3 тисячі рейсів 16 авіакомпаніями, а послугами летовища скористаються понад 200 тисяч пасажирів.

З новим розкладом рейсів на сезон весна-літо 2014 можна ознайомитись на сайті аеропорту: lwo.aero. Розклад рейсів наразі попередній, можливі зміни.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

53 queries. 0.133 seconds.
53 / 0.133 / 12.81mb