А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Львов

Создана: 29 June 2015 в 07:58

На Львівщині стартує Європейський велотиждень…

11-й Європейський тиждень велосипедного туризму (ЄТВТ або ЄТ) вперше за 10 років своєї історії перетне кордон Євросоюзу і 12-19 липня відбудеться року на Львівщині.

Фото: Без слов.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Базовий табір разом з бюро ЄТ розмістяться у місті Жовква (у міському парку і готелі «Парк»), повідомили у Львівській обласній федерації спортивного туризму, передає «Галичина спортивна».

ЄТВТ є головною подією року в UECT (Європейському союзі велосипедного туризму) і проводиться в одній з країн, велотуристичні організації яких входять до UECT або АІТ (Міжнародного туристського альянсу). Основні цілі ЄТ – популяризація велосипедного туризму, заохочення звичайних європейців краще пізнати один одного, налагодити між собою контакти, відкрити для себе новий куточок Європи, познайомитись з його найвизначнішими місцями, культурою, звичаями, кухнею, побутом, ремеслами, фольклором місцевого населення тощо.

Організатором ЄТВТ-2015 виступає Федерація спортивного туризму України (ФЄТУ) в особі Комісії з велосипедного туризму. Партнерами (бенефіціарами) ЄТ є Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Жовківська та Львівська міські ради, Жовківська, Кам’янка-Бузька, Буська, Сокальська і Яворівська райдержадміністрації, Яворівський національний природний парк.

Як зазначають організатори, євровелотижні в минулі роки були доволі представницькими. Так, кількість учасників Євровелотижня-2013, що відбувся в м. Івердо (Швейцарія) 7-14 липня 2013 року, становила 1476 осіб із 13 країн, ювілейний Х ЄТВТ в м. Муртоза (Португалія) 6-13 липня 2014 року зібрав 1190 учасників з 12 країн.

Очікувана кількість учасників цьогорічного ЄТ – від 600 до 1000 осіб з не менш, як 10 країн (на даний час надійшли заявки від велотуристів Франції, Польщі, Бельгії, Швейцарії, Англії, Німеччини. Грузії, Вірменії).

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.209 seconds.
43 / 0.209 / 16.08mb