А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Анонсы

Создана: 28 March 2016 в 14:11

Соціальний арт-проект «Ідентифікація: МИ» – в Одеси…

5 квітня о 15:00 в Музеї західного і східного мистецтва відбудеться виставка Марії Мостовчук, це соціальний арт-проект «Ідентифікація: МИ». Це серія 33 реалістично-абстрактних портретів-диптихів, виконаних в різних техніках живопису і графіки.

Фото: Без слів.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Мета проекту – закарбувати людей, які переживають найбільш складні часи разом зі своєю країною, боліють загальнем болем, співпереживають трагічним подіям, що розпочиналися з Революції Гідності та тривають і досі.

Проект об’єднав людей різних професій, різного віку, різних за стилем життя, але схожих у патріотичних переживаннях, єдиних у любові до своєї країни. Людей, які проживають в Одесі, але живуть Україною.

Проект готувався більше року спільно з людьми зображеними на полотні, учасники долучилися особистими розповідями, текстами-мессіджами, в яких діляться своїми переживаннями, та доносять основну ідею проекту.

Стільки людей і стільки історій поєдналися та переплелися у проміжок історії, яку ми разом зараз перживаємо і творимо.

У портретах проявляється індивідуальне «я» кожного героя, участника проекту, у тексті, який додається до картин, звучить його особистий голос, своя історія. У абстракції, яка утворює диптих з портретом проявлено синтез, результат унікальної взаємодії між автором проекту та моделлю під час роботи над портретом і ті важливі думки, спогади, що об'єднали не лише двох людей в студії, а всіх, хто може сказати: я це - «МИ», тобто - об'єктивне.

Ось це спільне, що утворюється між індивідуальностями, які формують націю і є суттю проекту, його наповненням.

Саме тому, «Самоідентифікація - МИ», не є авторською, персональною виставкою, а своєрідним волонтерством, тільки на цей раз в культурному полі. Це - та робота, яка виконується заради спільної мети - це те, чому вчилися на Майдані.

Такі проекти, як «Самоідентифікація - МИ» є надзвичайно важливими зараз, коли вся країна проходить ідентифікацію, яка єднає людей у любові до Батьківщини, до бажання оновитися, до взаємної запоруки, і живе в умовах війни; коли народ каже собі, що він - український, бо вільний.

Тільки в довірі і відкритості, в єднанні і відповідальності - МИ спільно переживемо теперішю депрессію і біду, тільки в співтворчості - МИ переможемо і відбудуємо свою країну.

Подія у фб: https://www.facebook.com/events/1670957323157460/

Сторінка автора: https://www.facebook.com/maria.mostovchuk?fref=ts

Контактний телефон: 0975100753.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

46 queries. 0.141 seconds.
46 / 0.141 / 15.28mb