А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Одесса

Создана: 17 August 2017 в 18:05

Взаємодія поліції Чеської Республіки та України – перші кроки взаємодопомоги…

З 15 по 18 серпня 2017 Празький інститут безпекових досліджень – PSSI за підтримки уряду Чеської Республіки у співпраці з місцевими партнерами проводять в Одесі та Чорноморську заходи зі взаємодії поліції та громадськості. Під час свого візиту на південь України співробітники кримінальної поліції Чехії та PSSI знайомлять зі своїми методами роботи одеських поліцейських, шкільних офіцерів патрульної поліції, студентів та викладачів Одеського державного університету внутрішніх справ, представників громадських організацій «Віра, Надія, Любов» та «Поліція громадської безпеки» (Чорноморськ).

Фото: Колеги-правоохоронці з Чехії та України.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

За інформацією Петра Поймана, PhD, координатора проекту The Prague Security Studies Institute (PSSI), основні напрямки, за якими йде обмін досвідом, пов’язані з побудовою взаємовідносин між громадянами, громадськими організаціями та поліцією; торгівлею людьми та профілактикою цього явища; створенням карт злочинності; захистом та допитом дітей, які постраждали від сексуального насильства.

Офіцери чеської поліції розповідають одеським колегам про методи допиту дітей, які стали жертвами насильства, або самі скоїли правопорушення.

«Головна мета в нашій роботі – щоб діти не були травмовані під час опитування (допиту), - коментує Мартіна Петровичова, радник, підполковник поліції, - в Чеській Республіці діє система спеціальних приміщень для допиту дітей – жертв сексуального насильства».

Це - так звана «зелена кімната», яка складається з двох приміщень. В одному знаходиться дитина та поліцейський, який проводить допит у формі невимушеної розмови.

Все записується на відео, яке використовується в кримінальному впровадженні. Всі інші особи, які мають відношення до справи, дивляться допит в он-лайн режимі. Вони можуть писати питання, які офіцер, що веде допит, передає дитині.

У випадках, коли дитина з якихось причин не може розповісти, якому сексуальному насильству вона піддалася, поліцейські використовують спеціальних ляльок, які «служать в поліції» з 1995 р. Це – сім’я з трьох поколінь. Ляльки – повністю анатомічні, мають всі статеві ознаки.

«Ця методика відповідає чеському законодавству», - констатує Мартіна Петровичова, - таких «зелених кімнат» в поліцейських відділках Чехії створено 64».

«В Чеській Республіці допити дітей проводять працівники зі спеціальною психологічною освітою за спеціально розробленими методиками для допиту, - розповідає Маркета Калоускова, радник, - ми передали методичні матеріали одеським колегам».

За словами Людмили Заболотної, психолога громадської організації «Віра, Надія, Любов», їх організація долучилась до створення першої в Україні подібної кімнати для допиту дітей, постраждалих від сексуального насильств, яка вже працює в Одесі.

Автор: Юлія СІБІР.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

46 queries. 0.334 seconds.
46 / 0.334 / 13.53mb