А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Одесса

Создана: 02 December 2018 в 19:31

Одещина цінує життя – і своє, і чуже: в Красносільській ОТГ відбулася благодійна акція-ярмарок для грошової підтримки хворого земляка…

Робота, кар’єра, власне господарство - все відходить на другий план, коли дитина захворіє. Але фінансові витрати на лікування родині хворого нині просто не витримати, великі гроші просто ніде взяти. І родини хворих, безумовно, потребують фінансової підтримки: чужого горя не буває. І за традицією, що склалася, добре розуміючи це, мешканці Красносільскої об*єднаної територіальної громади, небайдужі учні, вчителі, батьки шкіл, люди з добрими, відкритими серцями, зазвичай долучаються до допомоги тим, хто її нагально потребує. Не так давно жителі Красносільської ОТГ з*ясували, що їхньому неповнолітньому земляку Івану Кобеляну терміново необхідна допомога на лікування в Київській лікарні. Життя дитини треба терміново рятувати. Подумали в сільській раді ОТГ та й придумали. І попри примхливу погоду в селі Красносілка Красносільської об*єднаної територіальної громади відбулася благодійна акція-ярмарок з ціллю збирання коштів за старожитньою українською традицією - «Всім миром» - на підтримку хворого земляка Івана Кобеляна.

Фото: Благодійна акція-ярмарок в Красносільці.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Попри холодну, дощову погоду на площі біля сільської ради, як і планували заздалегідь ініціатори-організатори, було-таки людно. Працівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, будинку-інтернату, апарату сільської ради ОТГ, представники громадськості Лиманського району, навіть мешканці Одеси зібралися тут, аби разом допомогти Івану подолати виклик долі, заробивши й зібравши кошти на його недешеве лікування.

Продаж жваво тривала. Особливою популярністю користувались смаколики, виготовлені руками і дорослих, і дітей об*єднаної громади. Допомагаючи хворій дитині – Івану Кобеляну, люди несподівано для себе змогли відкрити і власні таланти, нові для себе здібності та якості. Ярмарок тривав у супроводі українських пісень - про щирість людських сердець.

І організований для збирання коштів благодійний ярмарок, як кажуть в народі, вдався. Перший млинець – не став комом. Спільними зусиллями було зібрано коштів в сумі 40 297 гривень.

Зрозуміла річ, гроші миттєво були перераховані матері хворої дитини - Івана Кобеляна – Олені Юріївні на ліки та лікування сина в київській клініці.

А мешканці Красносільської ОТГ вкотре підтвердили – Красносільська об*єднана територіальна громада – єдина родина і, зазвичай, дякує усім небайдужим.

Шановні мешканці Одещини! Акція на підтримку нашого земляка із Кроасносілки - триває. Благодійні кошти на його лікування можна перерахувати на картковий рахунок 4149 4390 0188 2947 («ПриватБанк». Кобелян Олена Юріївна)

Об*єднана Красносільська громада запрошує усіх небайдужих людей долучитися до громадської благодійної акції і допомогти хворій дитині здолати страшну хворобу. Сподіваємося, що доля та здоров*я нашого юного земляка знайде щирий відгук в серцях громадян Одещини. І твердо впевнені: наслідком її будуть врятоване життя дитини та щаслива людська доля.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

54 queries. 0.194 seconds.
54 / 0.194 / 14.75mb