А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Одесса

Создана: 28 December 2018 в 19:13

Назустріч президентським виборам в Україні: у грудні в Одеській області побували двоє потенційних кандидатів у Президенти…

У грудні 2018 року, до офіційного початку виборчої кампанії, Одеську область відвідали двоє потенційних кандидатів у Президенти України. Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА. Протягом моніторингового періоду – з 23 листопада по 23 грудня - регіон відвідали Сергій Тарута і Олександр Вілкул.

Фото: Сергій Тарута серед однопартійців-одеситів.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Сергій Тарута (чинний позафракційний народний депутат), який представляє партію «Основа», побував в Одесі 15 грудня, де провів прес-конференцію.

На заході він представив журналістам голову обласної організації партії «Основа» Олександра Якимовича (колишнього керівника обласного управління ДАІ) та керівника міської парторганізації Олександра Юрченка.

Крім того, політик зустрівся з бізнес-спільнотою та взяв участь у конкурсі «Одесит року», вручивши пам'ятний знак Володимиру Зайкову – переможцю в номінації «Профспілковий лідер року».

Олександр Вілкул (чинний народний депутат від «Опозиційного блоку») побував в Одесі 21 грудня та відвідав металургійний завод.

Під час зустрічі він розповів про необхідність державної підтримки заводам, після чого побував на прямому телеефірі одного з міських ТВ-каналів.

Нагадаємо, згідно із частиною 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів».

За коментарями звертайтеся до Анатолія Бойка - координатора спостереження за президентськими виборами від Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області, тел.: (048) 716 40 18, e-mail: odesakvu@gmail.com

Автор: Громадянська мережа ОПОРА (Одеса, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.161 seconds.
43 / 0.161 / 14.67mb