А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Одесса

Создана: 16 April 2019 в 11:13

Реформа децентралізації в Україні: у Красносільській ОТГ на Одещині запроваджують «бюджет участі»…

Красносільська сільська об'єднана територіальна громада в цьому році впроваджує бюджет участі, до якого планують максимально залучати жителів сіл об*єднаної громади. Про це розповіла перший заступник Красносільського сільського голови Марина Архірій: «Положення про бюджет участі вже прийнято на сесії сільської ради. Цього року на фінансування проектів планують витратити 80 тисяч гривень…».

Фото: Марина Архірій на презентації Красносільської ОТГ.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Перший заступник Красносільського сільського голови Марина Архірій: - …Ідея реалізувати цей інструмент у нашій громаді жила давно, але не вистаччало знань та інформації. Та після спеціалізованного тренінгу, організованого Одеським відділенням Комітету виборців України, ми отримали достатньо теоретичних та практичних накопичень, аби її втілити. Оскільки у нас немає кадрової можливості забезпечити електронне голосування на сайті, тому, коли під час тренінгу ми дізналися про безкоштовну платформу EGAP, то вирішили піти цим шляхом. Зконтактували з фахівцями, і вже зареєструвалися в системі. Голосування за проекти у нас буде відбуватися одночасно як на платформі EGAP, так і в паперовому вигляді у пунктах супроводу для залучення якомога більшої кількості громадян. Положення про так званий бюджет участі вже прийняте на сесії сільської ради. Крім того, на офіційному сайті громади найближчим часом буде зроблена окрема вкладка "Бюджет участі," де буде розміщено всю інформацію щодо бюджету участі...

Нагадаємо, що у лютому 2019 року Одеська обласна організація Комітету виборців України провела чотири одноденних семінари для представників органів місцевого самоврядування об*єднаних територіальних громад (ОТГ) Одеської області.

Семінари відбулися на базі Красносільської, Біляївської, Шабівської та Знам'янської ОТГ Одеської області, а їхні результати яскраво продемонстрували підвищення знань учасників з тематики практичного застосування інструментів електронної демократії.

Ці та інші заходи були підготовлені Одеською обласною організацією ВГО Комітет виборців України за фінансової підтримки швейцарсько-української програми «Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагають удосконалити якість управління, поліпшують взаємодію влади і громадян та сприяють соціальним інноваціям в Україні.

Джерело.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.165 seconds.
49 / 0.165 / 15.29mb