А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Одесса

Создана: 26 May 2019 в 15:25

В Одесі визначили найкращих та найгірших місцевих депутатів за підсумками 2018 року…

В рамках кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка охоплює сімнадцять областей України, Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» презентувала результати персонального оцінювання діяльності депутатів Одеської міської ради за 2018 рік. Нагороду найбільш відповідальний депутат Одеської міської ради 2018 року отримали: Ольга Квасніцька, Лілія Леонідова, Ганна Позднякова. Зазначені депутатки отримали максимальні 5 балів за результати своєї діяльності як в оцінювання за об’єктивними показниками, так і за оцінками експертної спільноти міста Одеси. Як повідомив під час публічної дискусії 24 травня Анатолій Бойко, голова Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», за результатами оцінки за об’єктивними показниками також 5-ки отримали Оксана Гончарук, Олексій Єремиця, Олександр Іваницький та Вадим Терещук. При цьому більшість депутатського корпусу (41 депутат з 64) отримала позитивні оцінки – «4» і «5» балів. Майже третина депутатів (17) отримали посередню оцінку – «3 бали». Жоден депутат не отримав максимально низьку оцінку «1 бал», а «2 бали» здобули шестеро депутатів: Олександр Александрочкін, Петро Іонов, Вадим Іоргачов, Олексій Кісловський, Ілля Мозолєв, Тетяна Плаксій.

Фото: Одеська міська рада.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Анастасія Матвієнко, керівник проектів Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», зазначила, що у порівнянні з минулим роком в цілому депутатський корпус Одеської міської ради покращив свої результати. Загальне покращення показників відбулось за рахунок підвищення персональних оцінок окремих депутатів.

Так, частина депутатів актуалізувала та надала більш повну інформацію про себе на депутатському порталі міста, зокрема дані щодо громадських приймалень. Також збільшилася кількість депутатів, які стали більш дисципліновано відвідувати засідання сесій та постійних комісій.

Окремо варто зазначити, що у порівнянні з минулим роком на 30% збільшилася кількість обранців, які оприлюднили свої звіти про депутатську діяльність. Відповідно збільшилася й кількість депутатів, котрі отримали «4 бали»: з 24-х у минулому році до 34-х, і навпаки, зменшилась кількість депутатів, які в цілому демонструють негативні тенденції в забезпеченні відкритості та прозорості своєї діяльності: «3 бали» мають 17 депутатів, тоді як минулого року таких було 25, і з восьми до шести обранців скоротилася кількість тих, хто отримав «двійки».

«Оцінки поліпшуються, як і самі критерії. Якщо перший рік були питання до критеріям, то вони покращуються. Дуже добре, що я отримав від вас не тільки оцінку, але і що можна робити краще. І підвищило б відповідальність і експертів, якби вони також давали свою думку. Особливо для депутатів, які отримали низькі оцінки», - зазначив депутат Одеської міської ради Вадим Терещук.

«Експерти виходили не тільки з особистої оцінки, але і з фракційної приналежності і голосувань в залі», - зазначив політолог Геннадій Чижов. Його підтримав керівник Інституту політичної інформації Павло Колотвін, який зазначив, що оцінки знижують часто і за голосування по суперечливим питанням.

При цьому депутат Одеської міської ради Оксана Гончарук прокоментувала, що у всьому світі саме робота експертів, визнаних професіоналів, визнана найбільш ефективною.

Автор: Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» (Одеса, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.194 seconds.
49 / 0.194 / 13.94mb