Главная » Новости Украины » Одесса

Создана: 29 May 2021 в 16:11

Олексій Чернишов: Розбудова соціальної інфраструктури в Ізмаїлі на Одещині – показник ефективності децентралізації…

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час робочого візиту до Одеської області відвідав місто Ізмаїл, де в межах Програми Президента «Велике будівництво» триває реконструкція декількох об‘єктів соціальної інфраструктури. Зокрема, міністр перевірив стан робіт у місцевому «Палаці спорту», реконструкція якого наразі - на завершальній стадії.

Фото: Министр Олексій Чернишов та Сергій Гриневецький.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«Це - знаковий об‘єкт для Ізмаїлу, адже у місті понад 3 тисячі дітей займаються 16 видами спорту. І жителі вже давно чекають на завершення цього об‘єкту. У спорткомплексі можна буде проводити змагання з баскетболу, волейболу, тенісу; тут є ринг для занять боксом, великий басейн. Впевнений, це місце стане улюбленим для юних спортсменів місцевої громади. Якісні зміни, що відбуваються зараз в Ізмаїлі, - це приклад професійної роботи місцевої влади та показник ефективності реформи децентралізації», - підкреслив Олексій Чернишов.

«Палац спорту» в Ізмаїлі - найбільший спортивний комплекс на півдні Одеської області. Окрім технічних та адміністративних приміщень, його обладнано тренажерними залами, залом змагань з боксу, 25-метровим басейном, багатофункціональним спортзалом з трибунами на 250 місць.

Також міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав Ізмаїльську міську центральну лікарню, де в межах програми Президента «Велике будівництво» провели комплекс робіт для відбудови приймального відділення. Зараз тут тривають роботи з комплексної реконструкції лікарні.

Нагадаємо: 27-28 травня Олексій Чернишов перебуває з візитом в Одеській області. У регіоні міністр перевірив об‘єкти соціальної інфраструктури, де тривають або вже завершені ремонтні роботи в межах програми «Великого будівництва». Зокрема, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василька, Одеську обласну школу вищої спортивної майстерності «Олімпієць», Балтську школу № 3, Балтську багатопрофільну лікарню. Також міністр в Одеській ОДА провів нараду з керівництвом міста та області.

Автор: Прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України (Одеса-Ізмаїл, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

45 queries. 0.182 seconds.
45 / 0.182 / 15.37mb