А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Анонсы

Создана: 08 July 2015 в 11:31

В Одесі відбудеться Медіа-день з місцевого розвитку: спільний Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»…

9 липня 2015 року спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) в партнерстві з Національним університетом «Одеська юридична академія» проведе Медіа-день зі сталого місцевого розвитку для представників ЗМІ Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та студентів факультету журналістики партнерського вищого навчального закладу.

Фото: Без слів.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Медіа-захід Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» буде присвячений сталому місцевому розвитку та підходу місцевого розвитку, орієнтованого на громаду. Тематикою Медіа-дня стане також співпраця місцевої влади та громад у реалізації спільних ініціатив для покращення умов життя людей у селах та містах України. Учасники заходу обговорять окремо роль ЗМІ в підвищенні обізнаності людей про громадські ініціативи та роль університетів у поширенні досвіду мобілізації громад та спільного управління.

Медіа-день збере в Одесі професійних журналістів-практиків та студентську молодь з метою передачі досвіду новому поколінню та спільного поширення найкращих знань про сталий місцевий розвиток.

Під час Медіа-дня будуть представлені досягнення Проекту МРГ щодо подолання соціально-економічних труднощів у сферах охорони здоров’я, водопостачання, енергозбереження та енергоефективності, навколишнього середовища, готовності місцевої влади співфінансувати проекти громад. Журналісти та студенти дізнаються про найкращі практики економічного розвитку сільських територій, а також про реалізацію проектів щодо відновлення будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

У рамках заходу буде проведений Медіа-тренінг щодо способів, підходів та важливості висвітлення в ЗМІ теми сталого соціально-економічного розвитку та підвищення обізнаності населення через медіа.

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) працює в усіх областях України з 2008 року. Завдяки покращенню соціальної інфраструктури підвищився рівень життя 2.6 млн людей у понад 2000 сіл. Було реалізовано понад 2500 місцевих ініціатив. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям громадян, обласної/районної/місцевої влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.

Національна Мережа університетів-партнерів Проекту МРГ нараховує 33 вищі навчальні заклади. 17 університетів включили в свої навчальні плани курси зі сталого місцевого розвитку.

Більше інформації про Проект ЄС/ ПРООН МРГ можна знайти на офіційній веб-сторінці Проекту - www.cba.org.ua, або на веб-сайті Програми розвитку ООН в Україні - www.undp.org.ua, та на сторінці у «Фейсбук» - http://www.facebook.com/UNDPUkraine.

Автор: Від оргкомітету - Наталія ОПАРА.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

53 queries. 0.147 seconds.
53 / 0.147 / 12.55mb