А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Анонсы

Создана: 09 October 2015 в 17:10

Міжнародний проект: Формування наукової мережі для попередження ризиків землетрусів, зсувів і повеней…

13 жовтня в м. Ізмаїл відбудеться Інформаційно-освітній семінар за результатами міжнародного проекту «Формування наукової мережі для попередження ризиків землетрусів, зсувів і повеней». Проект стартував на початку травня 2013 року в рамках Чорноморської об'єднаної операційної програми за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Фото: Без слів.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

ВІДКРИТИЙ СЕМІНАР «ЗАСТОСУВАННЯ ВІДКРИТИХ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯНАСЛІДКАМ ПОВЕНЕЙ, ЗЕМЛЕТРУСІВ І ЗСУВІВ»

За результатами проекту

«Формування наукової мережі для попередження ризиків землетрусів, зсувів і повеней»

A Scientific Network for Earthquake, Landslide and Flood Hazard Prevention(«SciNetNatHaz»)

13 жовтня 2015 року - Ізмаїльский факультет ОНМА, Фанагорійська,9, Ізмаїл, 68600

13 жовтня в м. Ізмаїл відбудеться Інформаційно-освітній семінар за результатами міжнародного проекту «Формування наукової мережі для попередження ризиків землетрусів, зсувів і повеней». Проект стартував на початку травня 2013 року в рамках Чорноморської об'єднаної операційної програми за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У проекті беруть участь партнери з 6 країн Чорноморського басейну. Провідним партнером проекту є Технологічний освітній інститут (м. Серес, Греція). В проекті беруть участь: Університет ім. Демокріта (м Трейс, Греція); Інститут сейсмології та землетрусів, Організація з планування і захисту від землетрусів (Кентрики, Греція); Університет ім. Асена Златарова (Бургас, Болгарія); Університет «Овідіус» (Констанца, Румунія); Інститут Електронної Інженерії та Нанотехнологій імені Д. Гіцу (Кишинів, Молдова); Чорноморське відділення екологічної академії наук (Одеса, Україна). Асоційованими партнерами проекту є: Обсерваторія Канділлі та Інститут дослідження землетрусів, Університет Богазічі (Стамбул, Туреччина).

Для оцінки зсувних і повеневих небезпек та з метою розробки превентивних заходів запропоновані і використані узгоджені методики оцінок природних ризиків. Пропоновані методики було успішно застосовано на пілотних територіях в країнах, що приймають участь в проекті. Пілотні проекти (для України – територія Українського Придунав’я) було реалізовано за допомогою використання «відкритого» або «Open Source» програмного забезпечення.

На семінарі буде презентовано результати досліджень з оцінки небезпеки землетрусів, зсувів і раптових повеней в Україні, які було проведено на регіональному та місцевому рівнях з метою розробки превентивних заходів. Серед учасників Семінару буде розповсюджено навчальні матеріали.

На семінар запрошуються експерти, керівники, фахівці, дослідники, викладачі вишів та представники громадськості Придунайського регіону.

Для отримання детальної інформації звертайтесь: Степанова Катерина, Чорноморське відділення екологічної академії наук, тел. 067-481-71-69, e-mail: katstep2005@mail.ru, www.bsb-ueas.org

Чорноморська об'єднана операційна програма є однією з програм Європейського Союзу в рамках Європейського інструменту сусідства та партнерства (ENPI). Її мета - сприяти посиленню сталого соціально-економічного розвитку регіонів Чорноморського басейну. Для отримання детальної інформації про програму звертайтесь до сайту: http://www.blacksea-cbc.net/

Автор: Публікацію здійснено за підтримкою Європейського Союзу.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

54 queries. 0.138 seconds.
54 / 0.138 / 12.33mb