А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 21 March 2017 в 14:51

Діагноз. Лікар-психіатр і парламентар Олег Березюк: Ненадходження траншу від Міжнародного валютного фонду – спроба олігархії України знищити Національне антикорупційне бюро України…

Голова фракції Верховной Ради України «Об’єднання «Самопоміч» переконаний, що події із Міжнародним валютним фондом (МВФ) тісно пов’язані із спробою української олігархічної – не інституційної – держави знищити НАБУ, призначивши нелегітимного «фейкового» аудитора. «Ми – маленька, слабка політична партія, але ми відстоюємо інтереси людей і будемо завжди поруч з ними. Бо джерело влади в цій країні – народ, а не олігархічна кліка. Пам’ятайте про це! Владу штовхають на шлях попередньої влади Януковича. Вона успішно прямує в це небуття. Зупиніться, бо горе вам буде!», – наголошує Олег Березюк.

Фото: Олег Березюк.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«Рішення про створення НАБУ було правильним. Однак тепер треба його зберегти, розвинути, надати йому додаткові повноваження, а також створити в Україні Антикорупційний суд, який би міг доводити до кінця справи, які сьогодні «зависли» – справи олігархічного розкрадання держави.

Депутати провладної коаліції кажуть, що через блокаду МВФ не перераховує наступний транш кредиту, що через блокаду не буде можливості підняти пенсії.

Шукаєте гроші на пенсії для громадян України?

Знайдіть їх на митниці! Знайдіть їх у олігархів!

Вони мільярдами лежать в оффшорах...

До речі, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» також закликає владу припинити переслідування представників «Самопомочі» в органах місцевого самоврядування.

За його словами, протягом останніх трьох днів на членів партії чиниться прямий тиск.

«Запоріжжя: голова обласного осередку, заступник голови облради – відкрита кримінальна справа, допити, тиск, безпринципний і безпричинний. Луцьк: голова обласного осередку «Самопомочі», секретар міської ради – нелегітимно відсторонена від обов’язків. Більше того, вчора суд відновив її повноваження, але та ж суддя вчора ввечері подзвонила і сказала, що рішення суду відмінено, бо вона не може жити під таким тиском. Житомир: міський голова вчора приїхав із Києва з наради, викликає секретаря ради, голову обласного осередку «Самопомочі», і каже писати заяву на звільнення, бо є наказ з Києва всіх із «Самопомочі» рвати. Львів: голова обласного осередку «Самопомочі», заступник голови обласної ради – моральні переслідування, збирання голосів про відсторонення від посади. Львів: безпрецедентний тиск на лідера партії, місто взяте в облогу.

Шановні слуги олігархів, ви часом ворога не переплутали? Ви відсторонюєте і боретеся з тими, хто говорить вам правду і допомагає зберегти стабільність і довіру до влади в цій країні? Чи ви так віддано служите олігархії і російській імперії, що забулися? Ви б’єте нас по щоці – ми підставимо другу, тільки для того, щоб зберегти цю державу!

Ми – маленька, слабка політична партія, але ми відстоюємо інтереси людей і будемо завжди поруч з ними. Бо джерело влади в цій країні – народ, а не олігархічна кліка. Пам’ятайте про це! Владу штовхають на шлях попередньої влади Януковича. Вона успішно прямує в це небуття. Зупиніться, бо горе вам буде!», – наголошує Олег Березюк.

Автор: Олег БЕРЕЗЮК, народний депутат, голова фракції Верховной Ради України «Об’єднання «Самопоміч», лікар-психіатр.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

47 queries. 0.203 seconds.
47 / 0.203 / 15.88mb