А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 21 July 2017 в 10:44

Політаналітик Сергій Таран: Україна повторить практику тих країн, які мають загрозу терроризму…

У запланованому введенні Україною збору біометричних даних для росіян немає нічого особливого. Громадяни РФ здають таку саму «біометрику» при в’їзді в США чи країни ЄС. Тому навряд чи Росія відповість дзеркально. Але на ситуацію на Донбасі це не вплине. РФ і далі посилюватиме вогонь, щоб дестабілізувати Україну. Але це дозволить зменшити загрозу тероризму. Таку думку сайту «24» висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран. Як зазначає політичний експерт, на практиці «біометрика» для росіян ще не запроваджена. Це поки намір. Тому крок у відповідь з боку Росії, якщо він буде, то лише після запровадження цього механізму. До того ж, зазначає Сергій Таран, Україна не пропонує нічого такого особливого. Росіяни, в’їжджаючи на територію ЄС або США, також здають таку саму «біометрику». Але Росія не скаржиться і не вводить дзеркальні заходи. Тому навряд чи щодо України будуть такі кроки, хіба що інформаційний галас. Адже Україна хоче запровадити «біометрику» не проти громадян РФ, а проти тих, хто не має при в’їзді біометричних паспортів. Просто, в основному, це росіяни, – підкреслює політичний аналітик.

Фото: Сергій Таран.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Крім того, як зауважує політичний аналітик Сергій Таран, Україна повторить практику тих країн, які мають загрозу тероризму. Тим більше, що у відносинах з РФ нам вже нема чого втрачати.

Тому, на його думку, на ситуацію на Донбасі запровадження «біометрики» жодним чином не вплине. Росія так чи інакше буде періодично посилювати вогонь, тому що їй потрібно тримати цю територію в напрузі, щоб дестабілізувати Україну.

«Біометрика» дозволить більш чітко контролювати тих людей, які в’їжджають до нас з Росії, і зменшити загрозу тероризму. І це зміна щодо українсько-російського конфлікту», – вважає Сергій Таран.

Нагадаємо: 10 липня після засідання РНБО Олександр Турчинов оголосив, що не пізніше 1 січня 2018 року Україна вводить біометричний контроль на кордонах, який стосуватиметься в першу чергу громадян Росії, які в’їжджатимуть на територію України.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

45 queries. 0.249 seconds.
45 / 0.249 / 14.66mb