А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 30 November 2017 в 10:04

Депутат парламенту України Володимир Литвин: Влада не відчуває під собою країни…

…А заодно – людей. Саме так, у межах пристойності, можна узагальнено сказати що те, що думають і дедалі відвертіше висловлюють люди на адресу постмайданної влади. На запитання «коли буде краще?», самі ж говорять, що «краще вже було». Особливе невдоволення демонструється на адресу В. Гройсмана. Мабуть через те, що прем’єр невпинно переконує у позитивних результатах реформ, а кожна людина на собі відчуває лише їх негатив і не хоче миритися з подачками. Коли, скажімо, у «Нафтогазі України» керівникам виписуються премії на десятки мільйонів невідомо за що. І про президента тепер говорять вже не так часто, що, як на мене, має своє пояснення: схоже, він дистанціюється від того, що називається реформами і не педалює ці дражливі теми.

Фото: Володимир Литвин.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Наприклад, під час зустрічей з виборцями у Ємільчинському і Пулинському районах Житомирщини, окрім вже, так би мовити, традиційних проблем, люди нарікають на закриття аптек, відсутність транспортного сполучення з райцентрами, вкрай незадовільне поштове обслуговування…

Окрема наболіла проблема – повна вбитість доріг. У тому числі лісовозами, адже масово дорізаються і вивозяться залишки лісових багатств Житомирщини.

Новопосталі олігархи – керівники лісової сфери розперезалися остаточно, прикриваючись у тому числі членством у керівній партії та депутатством місцевих рівнів.

До речі, ними масово просуваються їх підлеглі в ОТГ. Особлива тема – рейдерство у земельній сфері. Приклад у цьому подають окремі керівники державних адміністрацій.

Передбачаю, що тема землі найближчим часом набуде особливо конфліктного виміру.

Все інше – «добре»... Особливо – «політичні рейтинги», війна яких на підході, судячи з останніх оприлюднених результатів.

Виходить, що масово незадоволені люди знову хочуть мати теж саме?..

Автор: Володимир ЛИТВИН, народний депутат, екс-спікер Верховной Ради.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

44 queries. 0.279 seconds.
44 / 0.279 / 15.44mb