А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 24 March 2018 в 11:29

Європейське енергетичне співтовариство – про деякі рішення в інтересах конкретних бізнес-груп в Україні…

Європейське енергетичне співтовариство оприлюднило звіт про незалежний аудит рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Про це повідомляється на офіційному сайті Енергетичного співтовариства. У цілому робота регулятора визнана прозорою, однак деякі рішення потребують додаткового вивчення. «На думку секретаріату, НКРЕКП зазвичай дотримується високих стандартів прозорості, і практика публікації регулюючого органу навіть випереджає відповідні юридичні вимоги. Відрадно, що всі опитані особи визнали, що регулюючий орган став набагато прозорішим після прийняття закону про НКРЕКП», - вказується в звіті європейців. У той же час, європейські експерти підкреслюють, що є ряд рішень регулятора, які викликають дискусію всередині країни (це стосується, зокрема, рішення про встановлення тарифів на послуги з транспортування природного газу, RAB-тарифи, формулу ціни на вугілля тощо).

Фото: Енергетика - запорука єдності Європейського Союзу.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

У зв'язку з цим суспільно резонансні рішення НКРЕКП пройдуть додатковий аналіз і оцінку з боку Європейського енергоспівтовариства.

«Схоже, що члени Комісії перебувають під тиском певних політичних і ділових груп, які фактично впливають на результат рішень. Більшість опитаних вважають, що деякі рішення Комісії були прийняті в інтересах конкретних бізнес-груп», - йдеться в звіті Європейського енергетичного співтовариства.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

42 queries. 0.262 seconds.
42 / 0.262 / 16.09mb